Sorunlar Tarihe Gömülüyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Benim Mahallem projesi kapsamında Aktepe ve Karşıyaka mahallelerinde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Aktepe ve Karşıya Mahallelerine alt yapı müjdesi veren Başkan Zolan, “Altyapı ve üstyapı çalışmaları bitince bambaşka bir güzelliğe kavuşacaksınız” diye ifade etti.

GÜNDEM 05.03.2018, 00:55 05.03.2018, 02:20
Sorunlar Tarihe Gömülüyor
banner858

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin sürdürdüğü “Benim Mahallem” projesi kapsamında Başkan Osman Zolan, Karşıyaka ve Aktepe Mahallesi'nde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Servergazi Parkı'nda düzenlenen etkinliğe, Başkan Zolan'ın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve kadınlar katıldı. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, "Denizli’nin kadınları için çalışıyoruz. Hep beraberde çalışmaya devam edeceğiz. Bizler çok şanslıyız Denizli’yi güzelleştiren, her zaman bizim yanımızda olan, çok değerli başkanım, Osman Zolan Bey'e çok teşekkür ediyorum" diye ifade etti.

SORUNLAR TARİHE GÖMÜLÜYOR

Başkan Zolan, konuşmasında Kent Konseyi’nin çalışmalarının başarılı bir şekilde sürdüğünü belirtti. Benim Mahallem projesi ile her mahallede yapılanmalar oluşturulduğunu vurgulayan Başkan Zolan, "Geçmişte Karşıyaka’nın büyük su problemi vardı. İtfaiye ile su getirilirdi. Aktepe ile Karşıyaka mahalleleri arasında bir dere vardı. Gençler unutmuştur belki; Bağırsak Deresi. Denizli’nin kanalizasyonu o iki mahalle arasından akıyordu. Etrafa koku ve sinek saçıyordu. Zaman zaman çocuklarımız o derede boğularak vefat etmişti. Bugün ise orada  Denizlimizin en güzel parklarından biri, Akvadi Parkı var. Geçtiğimiz yıl muhteşem bir festival gerçekleştirdik. Her yıl Akvadi Parkı’nda festivale devam edeceğiz” dedi.

"BAMBAŞKA BİR GÜZELLİĞE KAVUŞACAKSINIZ"

Aktepe ve Karşıya Mahallesi'nin birçok güzelliğe kavuştuğunu ifade eden Başkan Zolan, "Spor salonu yapıldı, Anafartalar’da yüzme havuzu yaptık. Yakında hizmete girecek ve tüm bölgeye hizmet edecek. Arsası bizden, binası Pamukkale Belediyesi’nden, işletmesi Sağlık Bakanlığı’ndan olacak. Aktepe’de asfalt şantiyesi vardı. Sizlerden şikayet aldık, mahalleye sıkıntı veriyor diye. Şimdi şehir merkezi dışında daha büyük daha modern bir asfalt şantiyesi yaptık. Aktepe’yi kapatıyoruz. Oradaki isli, kirli hava artık olmayacak” diye konuştu. Karşıyaka, Aktepe, Anafartalar, Dokuzkavaklar mahallelerinde bu yıl altyapı çalışmalarının başlayacağı müjdesini veren Başkan Zolan, “Baştan aşağı altyapı değişecek. Yıl içinde çalışmalarımız başlıyor. İçme suyu hatlarınız, kanalizasyon hatlarınız değişecek. Yağmur suyu hattı olmayan yerlere, yağmur suyu hattı döşenecek. Altyapı ve üstyapı çalışmaları bitince bambaşka bir güzelliğe kavuşacaksınız" diye ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Benim Mahallem projesine kapsamında Aktepe ve Karşıya mahallelerinde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Aktepe ve Karşıya Mahallelerine alt yapı müjdesi veren Başkan Zolan, “Altyapı ve üstyapı çalışmaları bitince bambaşka bir güzelliğe kavuşacaksınız” diye ifade etti.

osman zolan, aktepe mahallesi, karşıyaka mahallesi, denizli, denizli büyükşehir belediyesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin sürdürdüğü “Benim Mahallem” projesi kapsamında Başkan Zolan, Aktepe ve Karşıyaka Mahallesi'nde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir