banner609

Ünlü Sanatçı Serdar Ortaç, Egehan İçin Denizli’de Konser Verecek

Denizlili SMA hastası Egehan Özkılıç için ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Denizli’de konser verecek. Egehan için başlatılan kampanyaya yayınladığı bir video ile destek mesajı gönderen Ortaç, 6 Ağustos Cuma günü Denizli Açıkhava Tiyatrosunda konser verecek.

GÜNDEM 15.07.2021, 17:59 15.07.2021, 18:03 Kahraman Kahraman
Ünlü Sanatçı Serdar Ortaç, Egehan İçin Denizli’de Konser Verecek
banner930

Konya’da görev yapan Tavaslı Jandarma Uzman Çavuş Oğuz ve Gözde Rabiya Özkılıç çiftinin 4 yaşındaki oğulları Egehan, SMA Tip-1 hastası… 3 aylıkken hastalık teşhis konulan ve yaklaşık 5 ay boyunca yoğun bakımda kalan Egehan; boğazı delinerek makinelere bağlandı. Karnından bir hortumla beslenen ve bir meyvenin bile tadını bilmeyen Egehan'ın Amerika'daki Zolgensma ilacına ulaşması için son 1 kilosu kaldı. 13.5 kilo olmadan ilacını alması gereken Egehan’ı ailesi aç bırakmak zorunda.

“EGEHAN BEBEĞİMİZE BİR NEBZE OLSA İLAÇ OLMAK İSTİYORUM”

Egehan için kentin her noktasında bağış kumbarası konulurken; valilikten de özel izin alındı. Yapılan organizasyonlar ve yardım kampanyalarına ünlü sanatçı Serdar Ortaç, yayınladığı video destek verdi ve Denizli’de yardım konseri düzenleyeceğini açıkladı. Ortaç, “SMA hastası Egehan bebeğimiz için konser vereceğim. Gelebilecek olan herkesi bekliyorum. Egehan bebeğimize bir nebze olsun ilaç olmak istiyorum” dedi.  Konserin 6 Ağustos Cuma günü saat 21’de Denizli Açıkhava Tiyatrosunda düzenleneceği açıklanırken, bilet satış konusunda henüz  bir açıklama yapılmad

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir