Vali Karahan Mahalle Muhtarları İle Biraraya Geldi

Vali Hasan Karahan Denizli'de Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları ve Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısı düzenledi.

GÜNDEM 30.11.2018, 13:22
Vali Karahan Mahalle Muhtarları İle Biraraya Geldi
banner858

Merkezefendi ve Pamukkale ilçesine bağlı mahalle muhtarlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda açılış konuşması yapan Vali Karahan; “Daha önce başlamış olduğumuz yatırımlar devam ediyor. Biz daha önce başlamış olduğumuz yatırımlarımızın ihale aşamasında olanlar da dâhil durmadan hepsinin işlemlerini tamamlanacak şekilde takibini yapıyoruz. Özellikle büyük çoğunluğu okul, bunları tamamlayıp çocuklarımızın hizmetine sunacağız. Geçtiğimiz yıl muhtarlarımızla geniş katılımlı bir toplantı yapmıştık. Sene sonuna yaklaşıyoruz. Bir önceki toplantılarda muhtarların dile getirdiği konuları değerlendirelim ne yapabildik, eksiklerimiz var mı? Bu arada yeni talepler varsa onları da alalım diye böyle bir toplantı düzenlemek istedik” dedi.

Muhtarlardan mahallelerinde yapılması gereken işler ve yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi alan Vali Karahan, ilgili daire müdürleri ile sorunları değerlendireceklerini ve gereken çalışmaların yapılacağını belirtti.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir