banner609

Yusuf Garip’ten Gaziler Günü Mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, “Vatanımızın birliği ve güvenliği için ülkemizin her köşesinde canı pahasına vatanını koruyan ve gazilik unvanına erişen vatan sevdalısı koca yürekler, her daim gururumuz olmuş ve tarih yazmışlardır” dedi.

GÜNDEM 19.09.2020, 11:20 Kahraman Kahraman
Yusuf Garip’ten Gaziler Günü Mesajı
banner930

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Garip, vatan için, Türk Milletinin bekası için bedenini siper eden, gözünü kırpmadan canını ortaya koyan gazilerin övgü, minnet ve gururla anıldığını belirterek, “Gazilerimiz; istiklalimizi korumak,  istikbalimizin önünü açmak, vatanımızın birliğini sağlamak, huzur ve güven ortamını korumak için gözlerini kırpmadan bedenlerini ortaya koymuş, canlarını hiçe saymışlardır. Vatan toprağına kanlarını dökerek, düşmana geçit vermemiş, ülkemizin üzerindeki oyunları daima bozmuştur. Gazilerimiz, şehitlerimiz gururumuz ve vatanımızın kahramanlarıdır. Bugün huzur ve güven ortamının yegane koruyucuları kahraman ordumuz, polisimiz, gazilerimizdir.

Gururla, sevgiyle andığımız gazilerimiz, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan ve canı pahasına vatanını korumayı görev edinmişlerdir. Gaziler Gününü idrak ederken gazilerimizin ve şehitlerimizin ailelerinin gururlarını ve kederlerini yürekten paylaşıyoruz. Vatanımıza göz dikmiş hainlere aman vermeyen, canlarından dahi vazgeçmeyi göze almış olan gazilerimizle ne kadar övünsek azdır. Gazilerimize çok şey borçluyuz. Gazilerimizin verdikleri mücadele bizler için kıyaslanamaz bir değerdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Gazilerimizin gününü kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum Halen tedavi altında bulunan gazilerimize şifalar temenni ediyorum. Bu dünyadan göçmüş gazilerimizin, vatan için can vermiş şehitlerimizin ruhu şad olsun ”diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir