Gece Honaz Uyumadı

Gece Honaz Uyumadı

Honaz 27.10.2018, 11:27 27.10.2018, 11:39
Gece Honaz Uyumadı
banner858

Denizliaktuel.com - Deniz TOKAT

Denizli’nin Honaz ilçesinde vatandaşların gece karanlığında ışık saçan bir cisim gördüğü ve bu cismin Karateke Mahallesi’ne düştüğü ihbarı ilçeyi birbirine kattı. Sosyal medyada uçak ve meteor düştü haberlerinin yayılmasıyla iddialar ayyuka çıktı. Olay yerinde kısa süre içerisinde intikal Jandarma ve polis ekipleri tarafından, bölgede 4 saat arama yapıldı ancak herhangi bir ize rastlanamadı.

Olay, dün 22.00 sıralarında Honaz’ın Karateke Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, mahallede yaşayan bazı vatandaşlar, gece karanlığında parlak bir ışık gördü.  Yine vatandaşlar tarafından bölgeye parlak bir cismin düştüğü iddiası üzerine ilçede panik yaşandı. Jandarma ve Polis ekipleri kısa süre içerisinde harekete geçti.  Bölgeye intikal eden ekipler, belirlenen noktalarda yaklaşık 4 saat arama tarama yaptı. Kısa süre içerisinde sosyal medyada gündeme gelen olayda Honaz’a uçak ya da meteor düştüğü iddiaları ortaya atıldı.

 Olayla ilgili bilgi veren Karateke Muhtarı Murat Demir, “Biz bir şey görmedik. Birisi attı bir yalan… Dün mahallede bazı vatandaşlar parlak bir ışık, bir cisim görmüş.  Bu cismin düştüğünü ihbar etmiş. Herhangi bir gürültü de duyulmamış. Saat 02.00’ye kadar Gedemen Mevkii’nde aramalar yaptık. Herhangi bir ize rastlanmadı. Arama çalışmaları da sona erdi” dedi.

Yorumlar (1)
Serdar 3 yıl önce
Dün akşam 10 buçuk gibi benzer bir cismi Beyağaç'ın Kapuz mahallesinde ben de gördüm
sanalbasin.com üyesidir