banner609

Hızlı Gonzales Kiraz Ağacında Yakalandı

Denizli’nin de aralarında bulunduğu 4 farklı ilde 35 olaya karışarak cezaevinden firar eden ve hızlı olduğu için 'Gonzales' lakabı takılan şüpheli, JASAT tarafından kiraz bahçesindeki ağaçta saklanırken yakalandı.

Honaz 19.06.2021, 15:51 19.06.2021, 15:59 Kahraman Kahraman
Hızlı Gonzales Kiraz Ağacında Yakalandı
banner858

Denizli, Manisa, Muğla ve Afyonkarahisar illerinde toplamda 35 olaya karışarak hakkında 21 yıl hapis cezası olan 19 yaşındaki A.Y., 1 yıl önce cezaevinden firar ederek kaçtı. Hızlı ve seri olduğu için 'Hızlı Gonzales' lakabı takılan şüpheli, Denizli İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Honaz İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı çalışma sonucu Denizli’de olduğu tespit etti. Hızlı Gonzales’i yakalamak için harekete geçen ekipler bir süre takibe aldı. Yerini tespit eden ekipleri gören A.Y., kaçarak kiraz bahçesine girdi. Ekiplerin araması sonrası şüpheli kiraz ağacına çıkarak saklandığı sırada kıskıvrak yakalandı. Ekipleri karşısında görerek neye uğradığını şaşıran 'Hızlı Gonzalez' ifadesi alınmak üzere merkeze götürüldü. Burada yapılan işlemlerin ardından A.Y. Çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Denizli’de 4 farklı ilde 35 olaya karışarak cezaevinden firar eden ve hızlı olduğu için 'Gonzales' lakabı takılan şüpheli, JASAT tarafından kiraz bahçesindeki ağaçta saklanırken yakalandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir