banner610

banner609

Batman'da BİLSEM'in başarılı öğrencilerine ziyaret

Batman'da okul ziyaretleri kapsamında Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM)'i ziyaret eden İl Milli Eğitim Şube Müdürleri öğretmen ve öğrencilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

İGF HABERLERİ 30.03.2021, 14:49
Batman'da BİLSEM'in başarılı öğrencilerine ziyaret
banner858
banner931

BATMAN (İGFA) - BİLSEM'de yapılan çalışmalar ve projeler hakkında BİLSEM Müdürü Kamuran Aldemir'den bilgi alan İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahim Kusen ve Emrullah Aslan, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Batman Bilim ve Sanat Merkezi tarafından TÜBİTAK'a sunulan ve bölge finaline çağrılan üç projeden biri olma  başarısını gösteren öğrencilerin 'Huzurevinde Kalan Yaşlı İnsanların Beklenti ve Bakış Açıları' adlı projesi hakkında bilgi alan müdürler, BİLSEM öğrencileri Zilan Kaya ve Arda Caner Akkuş'u tebrik etti. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran adına öğrencileri tebrik eden müdürler, başarılar da diledi. 

Hatırlanacağı gibi, BİLSEM öğrencileri Kaya ve Akkuş, katılmış oldukları Erasmus+ projesinde topladıkları verileri iki yıl boyunca çalışarak sistemli bir proje haline getirmiş ve TÜBİTAK'a sunmuştu. TÜBİTAK tarafından bölge finaline çağrılan projenin jüri önündeki sunumu ise göz doldurmuştu.

banner935
Yorumlar (0)