Batman'da çocuklar ameliyattan korkmayacak

Batman Belediyesi, “Benim Hastanem” projesi kapsamında Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 6 adet akülü araç hediye etti.

İGF HABERLERİ 31.03.2021, 14:10
Batman'da çocuklar ameliyattan korkmayacak
banner858

BATMAN (İGFA) - Batman'da İl Sağlık Müdürlüğü ile ortak yürütülen proje kapsamında Batman Belediyesi, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulunan çocukların hastalıkları süresince eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla 6 adet akülü araç hediye etti. 

ÇOCUK OYUN ODASI DA AÇILDI

Çocuklara öz güven oluşturmak ve çocuk cerrahi servisindeki çocukların moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla hediye edilen akülü araçların tesliminde konuşan Batman Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, çocuk oyun odasının da açılışını gerçekleştirdi. 

İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Pamukçu, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Öden ve idarecilerin hazır bulunduğu programda çocuk oyun bölümünün açılış kurdelesini kesen Başkan Yardımcısı Bilgili, bu gibi hizmetlerin sosyal getirisinin yüksek olduğunu belirterek, Batmanlılar için her türlü çalışmaya destek vermeye devam edeceklerini söyledi. 

Çocukların olduğu kadar ailelerin de oldukça ilgisini çeken akülü arabalardaki miniklerin eğlencesine ebeveynleri de ortak oldu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir