banner610

banner609

İnternet Yasası'nın çıkması için CHP'den destek istedi

Nevşehir’de Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan CHP’nin ekonomi kurmaylarının katıldığı toplantıda konuşan Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca, İnternet Yasası'nın bir an önce çıkması gerektiğini söyledi.

İGF HABERLERİ 25.02.2021, 13:17 25.02.2021, 15:11
İnternet Yasası'nın çıkması için CHP'den destek istedi
banner930
banner931

NEVŞEHİR (İGFA) - CHP'nin ekonomi kurmayları Nevşehir'de sanayiciler, iş insanları, STK'lar, turizmciler, esnaflar, oda ve dernek temsilcileriyle bir araya gelerek, dertlerini dinledi. 

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın başarılı bir şekilde ev sahipliğini yaptığı toplantıya; CHP Genel Başkan yardımcısı Faik Öztrak, İstanbul Milletvekilleri Mehmet Akif Hamzaçebi, Gökhan Zeybek ve Turan Aydoğan, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Uşak Milletvekili Özkan Yalın, Hatay Milletvekili Mehmet Güzel Mansur gibi isimler katıldı.

Programda söz alan Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca, merdiven altı internet sitelerinin mantar gibi çoğaldığını, hiçbir sorumluluk almadan gerçek habercilere leke getirdiğini söyledi. İnternet Yasası'nın biran önce çıkartılması için vekillerin destek vermesi gerektiğini ifade eden Başkan Koca, ayrıca gazetecilikte de meslek yasasının çıkması gerektiğini vurguladı. “Gazeteci Cemiyetleri de, Oda kapsamına alınmalı” diyen Başkan Koca, pandemi sürecinde zor günler geçiren gazetecilere daha fazla destek verilmesi gerektiğinin altını çizdi.

banner935
Yorumlar (0)