banner609

İzmir'de MODEKO ile 32. buluşma

32. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı (MODEKO), Fuar İzmir’de düzenlenen törenle kapılarını açtı. Fuar 9 Nisan'a kadar açık kalacak.

İGF HABERLERİ 06.04.2021, 14:15
İzmir'de MODEKO ile 32. buluşma
banner858

İZMİR (İGFA) - Fuar İzmir'de 32. kez uluslararası ziyaretçilerle buluşan İzmir Mobilya Fuarı MODEKO, kapılarını açtı. Koronavirüs salgını nedeniyle kısa tutulan törenin ardından, açılış kurdelesi kesildi.

32. MODEKO’nun açılış törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Türkiye Ağaç İşleri Federasyon Başkanı Ali Rıza Ercan, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, sektör temsilcileri, Karabağlar Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte ilçedeki çok sayıda muhtar katıldı. 

KARABAĞLAR'IN PROJELERİ MODEKO'DA

Fuarda özel bir stantla yer alan Karabağlar Belediyesi, başta Mobilyacılar Çıraklık Eğitim Merkezi olmak üzere yaşama geçirdiği çok sayıda projeyi ziyaretçilere anlatma olanağı buldu.  Atatürk Gençlik Merkezi, Tahsin Yazıcı Semt ve Kültür Merkezi, Nasrettin Hoca Çocuk Bilim ve Kültür Merkezi gibi çok sayıdaki projenin görsel araçlarla anlatıldığı stantta ayrıca, Kavacık Köyü’nün coğrafi işaret belgesi almış dünyaca ünlü üzümüyle yapılmış lokumlar konuklara ikram edildi.  

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir