banner610

banner609

Malatya Büyükşehir, TSE 45001 için eğitim çalışmalarına başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında 45001 kalitesi belgesi almak için belgelendirme çalışmalarının ilk aşaması olan eğitim çalışmalarına başladı.

İGF HABERLERİ 14.03.2021, 15:14
Malatya Büyükşehir, TSE 45001 için eğitim çalışmalarına başladı
banner858
banner931

MALATYA (İGFA) - İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi 45001 belgesi belgelendirme çalışmaları, Malatya Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından eğitim çalışmalarıyla birlikte başladı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi çalışmaları hakkında bilgiler veren İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu Cemil Bayar, Büyükşehir'in iş sağlığı ve güvenliğine önem verdiklerini belirterek, "Vermiş olduğumuz önem üzerine İş Sağlığı ve Güvenliğini dünya standartlarına ulaşabilmek için 2018 yılında TSE tarafından almış olduğumuz OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemleri Belgesinin yüksek seviyeli yapısı olan TSE 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi için çalışmalarımıza başladık. Yaptığımız çalışmayla birlikte çalışanlara yönelik hastalık, yaralanma, kaza gibi işle ilgili riskleri belirlemeye ve önleyici tedbirler yardımıyla bunlardan kaçınma amaçlanmaktadır” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi'nin 6 olan belge sayısının yeni belgelendirmeyle birlikte 7'ye yükseleceğini belirten Malatya TSE Müdürü Eraslan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini aldıktan sonra uluslararası standartlara göre çalışmalarını yürüttüğünü belgelendirmiş olacağını söyledi.  

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir