MASKİ'den Mütevelli’deki haksız eleştirilere yanıt

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Mütevelli Mahallesi'nde 21 milyon TL’lik bir yatırıma hayat verildiğini söyleyerek, aşırı yağışlarda bozulan yolların düzenli olarak bakım onarımının yapıldığını vurguladı.

İGF HABERLERİ 25.03.2021, 19:50
MASKİ'den Mütevelli’deki haksız eleştirilere yanıt
banner858

MANİSA (İGFA)- Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, bazı sosyal medya hesapları ve internet sitelerinde Saruhanlı’nın Mütevelli Mahallesi'nde devam eden çalışmalar ile ilgili haksız eleştirileri cevapsız bırakmadı. Kurumdan yapılan açıklamada, Mütevelli Mahallesi'nde ilk olarak 23 kilometrelik içme suyu hattı çalışması ile içme suyu deposu ve arıtma tesisi yatırımına hayat verildiği belirtildi. Kanalizasyon hattı imalatının ise yüzde 90 seviyesine geldiği, Mütevelli’de kısa bir süre içerisinde 175 bin metrekare kilit parke taş döşeme işine de başlanacağı vurgulandı.

YOL DÜZENLEME İŞLERİ YAPILIYOR

Mahallede yürütülen çalışma devam ederken aşırı yağışlarda bozulan yolların tesviyesinin düzenli bir şekilde yapıldığını belirten MASKİ yetkilileri, teknik olarak parke döşeme işinin hemen yapılamadığını belirtti. Altyapı çalışması yapılan yerlerde yolların kaçınılmaz olarak bozulduğu ifade edilen açıklamada, ekiplerin kısa süre içerisinde bakım onarım yaptığının altı çizildi.

 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir