banner609

Sivas'ta belediye makamı mahallelere taşınıyor

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Bizim Makamımız Mahallelerimiz” sloganı ile başlattığı mahalle gezilerini Yahyabey Mahallesi ile sürdürdü.

İGF HABERLERİ 19.04.2021, 14:31
Sivas'ta belediye makamı mahallelere taşınıyor
banner930

SİVAS (İGFA)- Pandemi sürecinde toplu organizasyonlar düzenlemekten daha ziyade bireysel görüşmelere ağırlık veren Başkan Bilgin, bu anlamda mahalleleri ziyaret ederek halkın istek ve taleplerini yerinde dinliyor. Mahalle gezi programları kapsamında ilk olarak Bahtiyarbostan Mahallesi’ni ziyaret eden Bilgin’in bir sonraki durağı Yahyabey Mahallesi oldu. Burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Bilgin’e; Başkan Yardımcısı Levent Olgun ve Yahyabey Mahallesi Muhtarı Muhittin Admış da eşlik etti.

65 mahalleyi tek tek ziyaret ederek mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini yerinde dinleyeceklerini ifade eden Başkan Bilgin, mahallelerin eksikliklerini, taleplerini, beklentilerini yerinde tespit etmek amacıyla haftanın belli günlerinde muhtarlarla birlikte esnaf ve hemşerilerle hasbihal ettiklerini söyledi. Bilgin, vatandaşların yapılan hizmetlerden de memnun olduğunu kaydetti.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir