banner609

Türk Sağlık-Sen Kocaeli'de Kadın Komisyonu kurdu

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi yeni bir çalışmaya daha imza atarak, Kadın Komisyonu kurdu.

İGF HABERLERİ 01.04.2021, 17:30
Türk Sağlık-Sen Kocaeli'de Kadın Komisyonu kurdu
banner930

KOCAELİ (İGFA)- Kamu-Sen Denetim Kurulu üyesi ve Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi olarak Kadın Komisyonu kurmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi olarak çalışanların her daim yanında yer aldıklarını belirten Başkan Çeker, "Söylemlerimizde değil, eylemlerimizde de her zaman kadın çalışanlarımızın önemini dile getirdik. Bizler sendikacılığı sırt çantası dağıtmak, çerez vererek sorunların üstünü kapama yolunu hiçbir zaman seçmedik. Bu nedenle de çok önemli bulduğumuz Kadın Komisyonumuzu kurarak, daha geniş kitlelere ulaşmak hedefimiz. Kadın Komisyonu Başkanımız Sultan Kılınç ve yönetim kurulunun her zaman yanında olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

SULTAN KILINÇ KİMDİR?

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Kadın Komisyonu Başkanı Sultan Kılınç, Mersin Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Ön lisans ve İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi lisans bölümlerini bitirdi. Meslek hayatına Adana

Seyhan Devlet Hastanesi’nde başladıktan sonra sırasıyla İzmir Özel Bayraklı Hastanesi, Nevşehir Kadın Doğum Hastanesi, Nevşehir Devlet Hastanesi, Kocaeli Devlet Hastanesi ve son olarak Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Süpervizör hemşire kadrosunda görev yapmakta.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir