Yeniden Refah Partisi Kocaeli Başiskele'de teşkilatlanıyor

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde teşkilatlanmaları sürdüren Yeniden Refah Partisi, iş başına geldiklerinde tüm belediyelere "Rüşvet alanda veren de namussuzdur" tabelalarının asılacağını kaydetti.

İGF HABERLERİ 03.04.2021, 16:49
Yeniden Refah Partisi Kocaeli Başiskele'de teşkilatlanıyor
banner858

KOCAELİ (İGFA) - Kocaeli'de Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe Başkanlığı basınla buluştu. Partinin ilçe başkanlığı tarafından organize edilen yemekli program Başikele'de bulunan Tryo by Windynam Otel'de yapıldı.

YRP Başiskele İlçe Başkanı Tevfik Civelek, ilk seçimde Başiskele Belediyesi'ni kazanacaklarını belirterek, ilçe yönetimi ile beraber Başiskele'nin tüm mahallelerinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

"RÜŞVET ALANDA, VERENDE NAMUSSUZDUR, YAZACAĞIZ"

Geçmişte Refah Partili belediyelerin girişlerine, rüşvet alan da veren de melundur, tabelalarını astıklarını hatırlatan İl Başkanı Mehmet Aras, Yeniden Refah Partisinin kazandığı belediyelere, “rüşvet alan da veren de namussuzdur” Tabelası asacaklarını kaydetti. Toplum yönetiminde en önemli düsturun önce ahlak ve maneviyat düsturu olduğunu ifade eden Başkan Aras, "İktidar bu pusulayı kaybetti. Kokaini pudra şekeri sanıyor. İktidarın sonu bizi korkurtuyor. Eski yol arkadaşlarımızın sonu, Filipin Devlet Başkanı Marcos veya Romanya diktatörü Çavuşesku'ya benzemesin" dedi.  

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir