banner609

Survivor 2016'nın Ünlüleri Çekimde Buluştu

Survivor 2016’nın ünlülerinden Tuğba Özay ve Nagihan Karadere bir tekstil firmasının katalog çekimlerinde bir araya geldi. İkili Survivor All Star söylentileri hakkında, “Henüz resmi bir şey yok ama tekrar birlikte yarışmayı çok isteriz” dedi.

MAGAZİN 12.07.2021, 15:33 02.08.2021, 13:43 Cennet Şayan
Survivor 2016'nın Ünlüleri Çekimde Buluştu
banner930

Yayınlandığı dönemde en çok reyting alanlar arasında olan Survivor 2016'nın iki ünlü ismi model Tuğba Özay ve milli sporcu Nagihan Karadere, bir tekstil firmasının katalog çekimlerinde bir araya geldi. İkili “Cervus” adıyla perakendeye adım atan köklü tekstil firmasının reklam yüzü oldu. Katalog çekimlerinde Tuğba Özay ve Nagihan Karadere'nin yanı sıra model Can Toprak da boy gösterdi. Son derece neşeli bir ortamda gerçekleştirilen çekimlerde eğlenceli anlar yaşandı. Survivor 2016'dan bu yana aralarında iyi bir dostluk olduğu bilinen Tuğba Özay ve Nagihan Karadere son dönemde sıkça konuşulan “Survivor All Star 2021”e katılacakları yönündeki söylentilere de cevap verdi.

“ÇOK BAŞARILI VE KALİTELİ ÜRÜNLER VAR”

Firmanın reklam yüzlerinden ünlü model Tuğba Özay, “Açıkçası çok mutluyum çünkü çok güzel bir ekiple çalışıyorum. Firma, marka çok başarılı ve çok kaliteli ürünlere sahip. Kendimi bu kıyafetlerin, özellikle taytların içerisinde çok iyi ve fit hissettim. Bu anlamda çok başarılı ve çok kaliteli ürünleri var. Kendilerine başarılar dilerim. Firmanın reklam yüzleri bizleriz. Yanımda dişi çita var. Tabiatın kızı ve dişi çita yaklaşık 5 sene sonra yeniden güzel bir projede buluştuk. İkimizin de sporcu kimliği var ama tabii ki Nagihan milli sporcudur” dedi.

“SURVİVOR ALL STAR İLE İLGİLİ RESMİ BİR ŞEY YOK”

Nagihan Karadere ile Survivor All Star 2021'e katılacakları yönündeki söylentilere cevap veren başarılı model, “Eğer Survivor'a tekrar gidersek bu sefer sen beni çalıştırırsın dedim. Nagihan da bana “Sen de bana poz vermeyi öğret” diyor. İşte bu kadın dayanışması. Sevenlerimiz sosyal medya üzerinden sürekli baskı yapıyor. Sevenlerimiz kendilerine göre kadrolar oluşturuyorlar ve o kadroların içinde en başta ikimizin adını sürekli görüyorum. Ama şu an için bu konuda resmi bir şey yok. Geriye dönüp baktığımız zaman “Bir daha olsa bir daha gitsek bir daha yaşasaydık” diyoruz. Bir de Cervus herkese ve her keseye hitap eder demek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir