banner610

banner609

Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri Düzenleyecek

Merkezefendi Belediyesi, spor alanındaki faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda ‘Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ düzenlenecek. Etkinlik 14 Haziran Pazar günü Doğan Seyfi Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri Düzenleyecek
banner858
banner931

Yağlı pehlivan güreşlerine ‘Kırkpınar Altın Kemer’ sahibi Orhan Okulu, İsmail Balaban, Mehmet Yeşilyeşil ve Osman Aynur’un yanı sıra Hamza Köseoğlu, Tanju Gemici, Ertuğrul Dağdeviren ve Ünal Karaman gibi isimler olmak üzere toplamda 13 kategoride 500’e yakın sporcu katılacak. Eski başpehlivanlardan Ahmet Taşçı ile Hüseyin Çokal ise Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne onur konuğu olarak katılacaklar.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Spor alanındaki projelerimize devam ediyoruz. Bölgemizin ve ilimizin tarihinde çok büyük önem taşıyan ‘Yağlı Pehlivan Güreşleri’ il merkezimizde yapılmıyordu. Biz de Merkezefendi Belediyesi olarak hemşerilerimizi ata sporumuz ile buluşturmak istedik. 500 sporcunun katılacağı güreşler, 14 Haziran Pazar günü Doğan Seyfi Stadyumu’nda yapılacak. Merkezefendi Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne tüm Merkezefendilileri, Denizlilileri ve sporseverleri davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)