banner609

Merkezefendi Belediyesi’nden Spor Çalıştayı

Merkezefendi Belediyesi, spor alanında yaptığı çalışmalara yeni halkalar eklemeye devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi, 26 Aralık Perşembe günü “Merkezefendi Belediyesi Amatör Spor Kulüpleri Çalıştayı” düzenleyecek. Çalıştaydan sonra amatör spor kulüplerine malzeme yardımı gerçekleştirilecek.

Merkezefendi Belediyesi’nden Spor Çalıştayı
banner930

Merkezefendi Belediyesi daha önce de ilimizde faaliyet gösteren engelli spor kulüplerine ve okullarına, toplamda 300 engelli sporcuya 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında malzeme desteği sağlamıştı. Spora yaptığı desteklerle adından söz ettiren Merkezefendi Belediyesi’nin 26 Aralık Perşembe günü düzenleyeceği ‘Merkrezefendi Belediyesi Amatör Spor Kulüpleri Çalıştayı”  Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek. Çalıştay saat 14.00 ile 17.00 arasında yapılacak.

Çalıştaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Denizlispor Futbol Şubesi Asbaşkanı Ali Fırat, Teknik Direktör Yusuf Şimşek, Merkezefendi Belediye Basket Takımı Baş Antrenörü Şahin Ateşdağlı, Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Berna Ramanlı, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Çeşen ile Milli Karateci Muhammet Kaya katılacaklar. Çalıştayda, sonrası 12 Engelli Spor Kulübü, 33 Futbol Kulübü, 5 Basketbol Kulübü, 5 Voleybol kulübü, 7 Karate kulübüne malzeme yardımı yapılacak.

AMATÖR SPORUN YANINDAYIZ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, spora destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak spora ve sporcuya olan desteğimiz devam ediyor. İlçemizde spor alanında da önemli çalışmalara imza atıyoruz. Amatör spor kulüplerine önümüzdeki yıllarda da destek olmaya devam edeceğiz.  İlçemize kazandırdığımız tesislerimizde yüzlerce vatandaşımız spor yapıyor. Çalıştayımıza herkesi davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir