banner609

Şeniz Doğan Mahalle Mahalle Gezerek Vatandaşın Bayramını Kutladı

Merkezefendi Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına damga vurdu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bando takımı ile birlikte mahalle mahalle gezerek, vatandaşın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Şeniz Doğan Mahalle Mahalle Gezerek Vatandaşın Bayramını Kutladı
banner858

Merkezefendi Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramını renkli kutlamalarla gerçekleştirdi. Başkan Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi Bando Takımı ile birlikte mahalle mahalle gezerek, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı. Vatandaşlarda Başkan Doğan ve bando takımına alkışlarla eşlik etti. Başkan Doğan, “26 Ağustos’ta başlayan mücadele 30 Ağustos’ta muhteşem bir zaferle sonuçlandı. Bir kez daha Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum. Pandemi nedeniyle hemşerilerimiz, bayramlarımızı evlerinde kutluyor. Merkezefendi Belediyesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda olduğu gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda da hemşerilerimize bayram coşkusunu yaşatıyoruz. Salgın dönemi sona erdiği zaman bayramlarımızı hep birlikte, yan yana büyük bir coşku ile kutlayacağız. Merkezefendililerin, Denizlililerin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Kutlamalara Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı ve Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan katıldı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir