banner610

banner609

Şeniz Doğan’dan maça davet

Merkezefendi Belediyesi Basket takımı Cuma günü oynayacağı Balıkesir maçının hazırlıklarına devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, tüm Denizlilileri PAÜ Arena’da oynanacak olan maça davet etti.

Şeniz Doğan’dan maça davet
banner858
banner931

Merkezefendi Belediyesi Basket takımında Cuma günü saat 19.00’da PAÜ Arena’da kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Balıkesir karşılaşması öncesi hazırlıklar devam ediyor.  Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Balıkesir ile Cuma günü çok önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, "Tüm basketbol liglerinin en iyi seyircisine sahibiz. Birlik beraberlikle Merkezefendi Belediyesi Basket takımımızın güzel yerlere gelmesini istiyorsak takımımıza sahip çıkalım. Güzel bir takım kuruldu emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Cuma günü PAÜ Arena’yı doldurarak takımımıza destek verelim. Taraftarları takımımıza desteğe davet ediyorum" dedi. Merkezefendi Belediyespor Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler de,  bu önemli mücadeleye tüm sporseverleri davet etti. Deveciler, "Kritik maçta takımımızı yalnız bırakmayalım maç boyunca destek vererek bu maçı alalım" dedi.  Deveciler, ”Türkiye basketbol liglerinin en ateşli taraftarına sahip 5 takımdan biriyiz. Büyük taraftarımızla bütünleşerek Balıkesir maçını da kayıpsız geçmek istiyoruz’ dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nde Koç Şahin Ateşdağlı,‘ Geçen sezondan gelen bir kültürümüz var. Bir bütün olarak kaldık, taraftar da bizim yanımızda oldu. Toparlandık ve kazanma serisi yakaladık. Bu tekrar maç kaybetmeyeceğiz anlamına gelmez. Lig bu sezon çok kaliteli, her takım her takımı yenebiliyor. Cuma günkü maçta taraftarımız ihtiyacımız var. Bizi yalnız bırakmasınlar. Yönetime de teşekkür ediyorum, tüm isteklerimizi yerine getiriyor’ dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir