Veli Deveciler'den TBF'ye Açık Teşekkür

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, TBL maçlarının TRT Spor'da yayınlanacak olması ve kulüpler TBF tarafından yapılan maddi yardımların memnuniyet verici olduğunu söyledi

Merkezefendi Belediyesi 26.01.2021, 11:59
Veli Deveciler'den TBF'ye Açık Teşekkür
banner858

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, gündeme dair açıklamalarda bulundu Deveciler, "Olağanüstü şartlarda, büyük özveriyle tüm kulüpler centilmence mücadelelerini sürdürmekte, çok heyecanlı, harika devam eden sezonun ikinci yarısına başlamak üzereyiz. Tüm kulüpler, pandemi şartlarında oyuncularını sağlıklı tutmaya çalışmakta, ulaşım, konaklama, Covid testi ücretleri, sponsor desteklerinin azlığı gibi birçok sorunun üstesinden gelmeye çalışmaktadır" diye konuştu.

Veli Deveciler, TBF’nin sorunların çözümü ve ihtiyaçların karşılanması için somut adımlar atmasını kendilerini sevindirdiğini ifade etti. Deveciler, "TBF tarafından TRT 2 Spor da TBL maçlarının yayınlanma kararı ve kulüplere maddi yardımda bulunulacak olması, memnun edici gelişmelerdir. Bu yaklaşımın devamı dileğiyle, Türkiye Basketbol Federasyonuna teşekkürlerimizi borç biliriz" dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir