Yukatel Merkezefendi’de Kombine Biletleri Satışa Çıktı!

Basketbol Süper Lig'inde mücadele eden temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'in bu dönemki maçları için iç saha kombine satışları biletinial.com sitesi üzerinden başladı.

Merkezefendi Belediyesi 18.08.2021, 10:58
Yukatel Merkezefendi’de Kombine Biletleri Satışa Çıktı!
banner858

ING Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Belediyesi bu dönemki maçları için iç saha kombine satışları biletinial.com sitesi üzerinden başladı.

 Bu sezon, TBF'nin aldığı karar gereği salonun yüzde 50'sine taraftar alınacak. Kombine kartlar için kontenjan ayrıldı.

Basketbol Süper Lig'inde mücadele eden temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'in bu dönemki maçları için iç saha kombine satışları biletinial.com sitesi üzerinden başladı.

 “İYİ BİR KADRO YAPTIK”

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler,"Süper Ligin başlamasına günler kala, her gün yeni şeyler yapıyoruz. Salonumuzda Avrupa’ya yakışır yenilikler yaptık, gençlerimize ulaştık, iyi bir BGL takımı kuruyoruz. iyi bir kadro yaptık, yöneticilerimiz gece gündüz çalışıyor. Cuma günü saat 11:00 de lig fikstürü çekilecek. Umarım gönlümüze göre bir kura çekeriz" dedi.

Basketbol Süper Lig'inde mücadele eden temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'in bu dönemki maçları için iç saha kombine satışları biletinial.com sitesi üzerinden başladı.KOMBİNELERE YOĞUN İLGİ

Başkan Deveciler," Kombine satışlarımız başladı. Nerdeyse kombine biletlerin dörtte biri ilk günden tükendi. Kombine satışı ve gelirleri , taraftarın takımına destek ve güç vermesi için asli unsurlardan bir tanesi. İki senede Süper Lig"e yükselen bu müthiş organizasyonu taraftarımız satın aldığı kombinelerle tebrik ediyor ve bizi onurlandırıyor. Bu takımın bunu hak ettiğini düşünüyoruz. Ligin kalıcı ve istikrarlı takımlarından biri olabilmemiz için mali istikrara ve güce sahip olmak şart" diye konuştu.

“UYGUN BİLETLERDE SATIŞA SUNULACAK”

Kombine bilet fiyatlarıyla alakalı yapılan eleştirilere de yanıt veren Veli Deveciler," Kombine fiyatları konusunda yapılan eleştirileri de saygıyla karşılıyoruz. Kombine biletler, dünyanın her yerinde olduğu gibi bizde de esas olarak kulübe destek olmak için taraftarımıza sunulmuştur. Bunun yanında her maç öncesi uygun fiyatlarda bilet satışı yapılacaktır. Kimse, bu müthiş takımı izlemekten alıkoyulmayacaktır. Fakat, ricamız, kulübümüze ve bu harika takıma hep birlikte sahip çıkalım ve hep ileriye gidelim. Bu değere sahip olmak ne kadar önemliyse, sahip çıkmakta o kadar önemli. Şimdi tam zamanı, elimizden geleni yapalım ve gururla takımımızı destekleyelim" dedi.Buna göre fiyatlar şöyle:3000 TL

2500 TL

2000 TL

1500 TL

1000 TL

450 TL

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir