Başkan Gürlesin Muhtarları Unutmadı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde ilçe sınırları içinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi. “Muhtarlarımız demokrasinin temel taşıdır” diyen Başkan Gürlesin, “Biz yapılan hizmetleri yol arkadaşımız olan muhtarlarla birlikte gerçekleştiriyoruz” dedi.

PAMUKKALE BELEDİYESİ 20.10.2018, 15:59 20.10.2018, 20:42
Başkan Gürlesin Muhtarları Unutmadı
banner930

Her yıl 19 Ekim tarihinde kutlanan Muhtarlar Günü’nde Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe sınırları içinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.  Düzenlenen yemeğe Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ev sahipliği yaparken, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Sevinçli ve Türkay Gözlükaya  ile Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Sebahattin Çolak ile mahalle muhtarları katıldı, “Muhtarlarımız demokrasimizin temel taşıdır” diyen Pamukkale Belediye  Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Muhtarlar seçilerek göreve geldikleri andan itibaren mahallelerde halkla devlet kurumları ve belediyeler arasında köprü olurlar. Bu nedenle muhtarlarımız bizim için çok önemlidir. İlçede muhtarlarımızla el ele uyum içerisinde çalışmaktayız. Çok önemli bir görevi ifa eden muhtarlarımızın günlerini en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

“ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPTIK”

Başkan Gürlesin, konuşmasında “Pamukkale İlçemizin, 68 mahallemizin ihtiyaçları noktasında, halkımızın mutluluğu, sağlığı ve huzurunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizler ve bizler seçilerek geliyoruz. Sizin de bizim de amacımız halka hizmet etmek. Sizler bizim yol arkadaşımızsınız. Biz kalıcı eserler bırakmak için çalışıyoruz. Dokuzkavaklar’daki semt polikliniği, sosyal market, MOBESE kameralar ve sağlık ile ilgili yatırımlarımız geleceğe kalacak olan çalışmalar. Bunun yanında yapımı devam eden Seyir Tepesi tüm çalışmaların en önemlisi bence. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” dedi.  Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Sebahattin Çolak ise Hüseyin Gürlesin ile Özel İdare döneminden beri tanıdığını söyleyerek, “O zamanlarda da önemli projeler hayata geçmişti şimdi de bir çok iş yapılıyor. Kendisini bu özel günde bizi unutmadığı için teşekkür ederim” dedi. Mahalle muhtarları ise mahallelerine yapılan çalışmalar nedeniyle Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ettiler. Yemek sonrası Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,  muhtarlara isimlerinin yazılı olduğu kalem ili birlikte çeşitli hediyeler verdi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir