banner609

Pamukkale Belediyesi Operatörlerine Verimlilik Eğitimi

Pamukkale Belediyesi ilçe genelinde vatandaşlara en iyi hizmeti götürmek için hizmet içi eğitimlerine devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, eğitim konusunda yoğun çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “Çalışanlarımız aracılığıyla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti, en güvenli şekilde sağlamak için bu tür eğitimlerimiz devam edecek” dedi.

Pamukkale Belediyesi Operatörlerine Verimlilik Eğitimi
banner930

Pamukkale Belediyesi, eğitim konusunda önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor. İlçe genelinde yapılan çalışmalarda görev yapan Fen İşleri Müdürlüğü’ndeki ağır vasıta şoförleri ve iş makinesi operatörlerine güvenli kullanım, verimli kullanım ve bakım konularında eğitim verildi. Teorik ve pratik olmak üzere iki ayrı bölümde yapılan eğitimlerde CJB firmasının Bakım ve Eğitim Müdürü Eren Mengütay, personellere önemli bilgiler aktardı. Pamukkale Belediyesi Toplantı Salonu’ndaki teorik eğitimin ardından Deliktaş Ek Hizmet Binası’nda da araçların başında pratik eğitim verildi. Ağır vasıta şoförleri ve iş makinesi operatörleri belli aralıklarla bu eğitimlere katılarak makine kullanımı, bakımı, idaresi konusundaki bilgileri güncellemiş oluyor.

EĞİTİM KONUSUNU ÖNEMSİYORUZ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçe genelinde yaşayan vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için personellerin eğitimi konusuna büyük önem verdiklerini söyleyerek, “Belediyemizde çalışan tüm personellerimizin konularıyla ilgili eğitimlerini önemsiyoruz. İnsan Kaynakları Müdürlüğü vasıtasıyla gerçekleşen eğitimlerde tüm arkadaşlarımız hangi birimde çalışıyorlarsa o bölümle ilgili eğitimlere katılarak en iyi şekilde görevlerini yapıyorlar. Belediyemizde ağır vasıta ve iş makinelerini kullanan arkadaşlarımızın da eğitimlerini gerçekleştirdik. Biz Pamukkale Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (1)
Muammer 1 yıl önce
Başarılar dilerim ayda bir egitim verlsinki zihninde kalsın + Bilhassa cınarda hacı şerifin karşı kaldırımlar otobüs duragı arkası kaldırım daşlarının altı yagmurda su doluyor basınca camurlu su üzerimize sıcrıyor postaneye kadar cok bozuk lütfen kontrol edilmesine saygılar
sanalbasin.com üyesidir