banner610

banner609

Pamukkale Belediyesi’nde Asfalt Mesaisi

Pamukkale Belediyesi, tüm mahallelere hizmet götürmeye devam ediyor. Deliktaş mahallesinde bağlantı yolu olarak büyük öneme sahip olan 1975 ve 1979 sokakların asfaltları yenilendi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “İlçemizi daha iyi hale getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

PAMUKKALE BELEDİYESİ 02.08.2019, 18:03
Pamukkale Belediyesi’nde Asfalt Mesaisi
banner858
banner931

Pamukkale Belediyesi, Deliktaş mahallesinde bir çok yolun bağlantısını sağlayan 1975 ve 1979 sokakta vatandaşların şikayetine sebep olan asfaltı yeniledi. Pamukkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaklaşık 500 metre uzunluğa sahip olan 2 sokağı kısa sürede yeni hale getirdi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, çalışmaları yerinde inceledi. Deliktaş Mahallesi Muhtarı Kadir Karaçolak’ın da eşlik ettiği Başkan Örki, iş makinesini de kullanarak asfalt çalışmalarına destek verdi. Deliktaş Muhtarı Karaçolak, “Bu sokaklar mahallemiz için önemli. Trafik yoğunluğu da fazla. Burası için belediyemize durumu ilettik. Kısa sürede gereken çalışmalar yapıldı. Hem Pamukkale Belediyesi’ne hem de başkanımız Avni Örki’ye teşekkür ederim” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Pamukkale’de yaşayan insanların mutluluğu için çalışmalar yaptıklarının altını çizen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Ekiplerimiz her mahallede çalışmalar yapıyor. Deliktaş mahallesinde ise asfaltı eskimiş olan 1975 ve 1979 nolu sokaklarda asfalt yenileme çalışmalarımız var. Bu sokak trafik açısından bağlantı noktası konumumda. Kısa sürede çalışmaları tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. 600 tona yakın asfaltın kullanılacağı bu çalışmalardan sonra sokaklar Pamukkale’ye yakışır hale gelmiş olacak. Sadece bu mahallemizde değil diğer mahallelerimizde çalışmalarımız aralıksız devam edecek” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir