banner610

banner609

Pamukkale’de Kış Dönemi Halk Oyunları Kurs Başvuruları Başladı

Pamukkale Belediyesi’nde “Kurs Zamanı” sloganıyla başlanan kurslara tüm hızıyla devam ediliyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Pamukkale Belediyesi olarak vatandaşlarımıza ücretsiz birçok kurs imkanı sunduk. Sonbahar döneminde başladığımız kurslarımızın ilk etapları tamamlandıkça kış dönemi kayıtlarını almaya devam ediyoruz” dedi.

Pamukkale’de Kış Dönemi Halk Oyunları Kurs Başvuruları Başladı
banner930
banner931

Pamukkale’de yaşayan tüm vatandaşlara hitap eden farklı kurslarla dikkat çeken Pamukkale Belediyesi’nde “Kurs Zamanı” sloganıyla başlatılan kurslar kış döneminde de devam ediyor. Göreve gelir gelmez ilçe halkının yüzündeki gülümsemeyi, memnuniyeti daha da artırmak için tüm gayretiyle çalışan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, rutin hizmetlerle birlikte, vatandaşların kendilerini geliştirmeleri, hobilerini gerçekleştirmeleri için çeşitli olanaklar sunmaya devam ettiklerini bildirdi. Başkan Örki, “Halk oyunlarımızın toplumumuzdaki yeri ayrıdır. Pamukkale Belediyesi olarak, halk oyunlarımızın gelecek kuşaklarımıza aktarılmasının öneminin bilinciyle, halk oyunlarımızı öğrenme isteği olan 18 yaş üzeri tüm vatandaşlarımıza yönelik ücretsiz halk oyunları kurslarımıza bir yenisi ile devam ediyoruz. Kurslarımıza, halk oyunu sevdalısı tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

KIŞ DÖNEMİ HALK OYUNLARI KURS BAŞVURULARI BAŞLADI

Pamukkale Belediyesi’nce geçtiğimiz yaz ayında “Yaz Spor Kursları” başlığı altında öğrencilere yönelik düzenlenen halk oyunları kursları, sonbaharda “Kurs Zamanı” olarak devam ettirildi. Belediyeden sonbahar etaplarının tamamlanmasıyla birlikte halk oyunları kurslarının kış dönemi kayıt başvuruları başladığı bildirildi. İnternet üzerinden başvuruları alınan ve son başvuru tarihi 3 Şubat 2020 tarihi olan halk oyunları kursları Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Caddesi’nde bulunan ek hizmet binasında gerçekleşecek. 18 yaş üzeri halk oyunlarını öğrenmek isteyen tüm vatandaşlara açık olan kurslar, hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri 19.00 ila 21.00 saatleri arasında; Cumartesi ve Pazar günleri 13.00 ila 16.00 saatleri arasında düzenlenecek. Ücretsiz olarak açılan kurslarda eğitimler Pamukkale Halk Eğitim Merkezi eğitmenleri tarafından verilecek.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir