Pamukkale’de Şenlikler Devam Ediyor

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” adıyla yapılan çocuk şenlikleri hız kesmeden devam ediyor. Hafta sonunda Karakurt ve Karşıyaka mahallelerinde kurulan şenlik alanında yüzlerce çocuk farklı zaman geçirme imkanı buldu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Çocuklarımızın mutluğu için düzenlediğimiz şenliğin amacına ulaşmasını görmek bizi mutlu ediyor” dedi.

PAMUKKALE BELEDİYESİ 21.10.2018, 13:02 22.10.2018, 14:39
Pamukkale’de Şenlikler Devam Ediyor
banner930

Pamukkale Belediyesi’nin ilkini 2017 yılının yaz tatilinde yaptığı “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” adlı çocuk şenlikleri devam ediyor. Her hafta sonunda 2 farklı mahallede gerçekleşen şenliklerin bu haftaki adresi Karakurt ve Karşıyaka mahalleleri oldu. Cuma akşamı Karakurt mahallesinde Yukarı Mahalle Çocuk Parkı’nda kurulan şenlik alanı Cumartesi akşamı da Karşıyaka Mahallesi Vakıfbank İlkokulu bahçesinde kuruldu. Çocuk Şenlikleri’nde Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya, Ak Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay ve mahalle muhtarları ile çok sayıda çocuk ve aileler yer aldı.

“ÖNEMLİ OLAN ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çocuk şenliklerinin amacının çocukların farklı zaman geçirmesini sağlamak olduğunu söyleyerek, “Her hafta sonunda 2 farklı mahallede kurduğumuz stantlarda çocuklarımızla bir araya geliyoruz. Bu hafta sonunda ise Karakurt ve Karşıyaka mahallelerinde çocuk şenliği düzenledik. Çocukların mutlu olduğunu görmek bizleri de mutlu ediyor. Biz çocuklarımızı sevindirmeye devam edeceğiz. Bu çalışma bizim vatandaşların ayağına hizmet götürdüğümüzün göstergesidir. Çocuk şenliklerimize katılan herkese teşekkür ederim” dedi. Çocukların farklı zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla çocuk oyun grupları, yüz boyama, çuval yarışı ve halat çekme yarışları yapıldı. Ayrıca palyaçoların eğlendirdiği çocuklara Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından limonata, Osmanlı Macunu, pamuk şeker ikram edilirken, balon hediye edildi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir