banner609

Tan Tekstil’den İl Sağlık Müdürlüğü'ne Ambulans Desteği

Sağlık alanında yapmış olduğu bağışlarla dikkatleri üzerine çeken Tan Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan tarafından İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere tam donanımlı bir adet ambulans bağışı daha yapıldı.

SAĞLIK 13.07.2021, 16:35 Kahraman Kahraman
Tan Tekstil’den İl Sağlık Müdürlüğü'ne Ambulans Desteği
banner858

Denizli’de sağlık alanına yaptığı bağışlarla adından söz ettiren Tan Tekstil; bir kez daha örnek oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Denizli’de sağlık tesislerinde kullanılmak üzere 2 ambulans 10 kuvöz, 6 monitör, 1 merkezi monitör 4 adet de solunum cihazı bağışında bulunan iş insanı İbrahim Tan; İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere tam donanımlı bir adet ambulans bağışında bulundu. Denizli Valiliğinde düzenlenen devir teslim törenine, Valimiz Ali Fuat Atik, Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk ve Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan katıldı.

ÖZTÜRK’TEN,  TAN’A TEŞEKKÜR

İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk de hayırsever iş insanı İbrahim Tan’a teşekkür ederek, her zaman yanlarında olan Tan Tekstil yönetim kuruluna şükranlarını iletti. İbrahim Tan da her zaman sağlık hizmetlerine olan desteğinin devam edileceğini belirterek Allah milletimize, devletimize zeval vermesin temennisinde bulundu.  Denizli Valisi Ali Fuat Atik, sağlık hizmetlerine sunmuş olduğu katkılardan dolayı İbrahim Tan’a plaket vererek; “Allah birinizi bin, bağışınızı kabul etsin. Kazasız belasız aracın kullanılmasını nasip etsin” diyerek teşekkür etti. 

VALİ ATİK GÖREVLİLERDEN BİLGİ ALDI

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, aracın anahtarını sağlık çalışanlarına teslim etmesinin ardından ambulansın teknik donanımı hakkında görevlilerden bilgi aldı. Tan Tekstil Yönetim Kurulu tarafından geçtiğimiz yıllarda da Denizli’de sağlık tesislerinde kullanılmak üzere 2 ambulans 10 kuvöz, 6 monitör, 1 merkezi monitör 4 adet de solunum cihazı bağışında bulunulmuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir