Ahmet Necati Özbaş’tan Ziya Gökalp’e Ziyaret

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, MHP Denizli İl Başkanı Ziya Gökalp’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sarayköy 09.04.2021, 16:37
Ahmet Necati Özbaş’tan Ziya Gökalp’e Ziyaret
banner858

Sarayköy Belediye Başkanı Özbaş, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanlığı görevine getirilen Ziya Gökalp’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete MHP İlçe Başkanı Ali İhsan Seçkin, Belediye Meclis üyesi Ahmet Karabacak da katıldı.

Cumhur İttifakı’na gönülden bağlı olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Özbaş, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; ‘Cumhur İttifakı bir masa başı ittifakı değil, gönül mutabakatıdır. Değerli ittifakımızla bundan sonrada önemli çalışmaları milletimiz, şehrimiz ve ilçemiz için hayata geçirmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ortak davasında Türkiye’yi 2023, 2053, 2071 hedeflerine taşıyacağız. Ziya Gökalp başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi. 

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu aktaran MHP İl Başkanı Gökalp, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatan ve millet sevgisi ile Cumhur İttifakına verdiğimiz desteği devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir