banner610

banner609

Şahin Tin’den Ahmet Necati Özbaş’a Ziyaret

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı makamında ziyaret etti. Şahin Tin; “Sarayköy ilçemizde yaptığı hizmetlerle vatandaşlarımızın gönlünde taht kuran ve yeniden belediye başkanı seçilen değerli kardeşim Ahmet Necati Özbaş’ı tebrik ediyorum. Her zaman hizmet edenin, milletin derdiyle dertlenenin yanında olduk. Ahmet Başkan’ımızın da yanındayız. Daha nice güzel başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Sarayköy 17.08.2019, 12:59
Şahin Tin’den Ahmet Necati Özbaş’a Ziyaret
banner858
banner931

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette AK Parti İl Başkan Yardımcısı Bayram Ali Çoban, Sarayköy İlçe Başkanı Volkan Gezen, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de hazır bulundu.

“AHMET BAŞKAN’IN YANINDAYIZ”

Belediye Başkanı Özbaş’ı seçim başarısından dolayı tebrik eden Milletvekili Şahin Tin; “Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş kardeşimiz yaptığı hizmetlerle Sarayköylü hemşehrilerimizin takdirini kazanmış ve yeniden ikinci dönemde belediye başkanı seçilmiştir. Ahmet kardeşimiz ve ilçe başkanımız başta olmak üzere teşkilat mensuplarımıza ve meclis üyelerimize başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum. Her zaman hizmet edenin, milletin derdiyle dertlenenin yanında olduk. Ahmet Başkan’ımızın da yanındayız. İnşallah önceki dönemde olduğu gibi yine yeni dönemde de hep birlikte el ele vererek daha güzel işler yapacağız ve daha nice başarılı icraata birlikte imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

“SARAYKÖY’ÜMÜZÜ DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ”

“Milletimize verdiğimiz sözleri sırasıyla yerine getiriyor olmak bizler için en büyük huzur kaynağı” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Denizli’mizin tüm ilçelerinde olduğu gibi Sarayköy’ümüz için de hep birlikte çalışmaya, üretmeye, sorunları çözmeye, yeni atılımlar yapmaya, cesaretle ve kararlılıkla devam edeceğiz. Biz hiçbir zaman sözlerini unutanlardan olmadık. Milletimize ne söz verdiysek her ne pahasına olursa olsun yerine getirmenin gayretinde olduk, mücadelesini verdik. Elbette yerel hizmetlerde zaman zaman aksaklıklar yaşanıyor ancak ne kadar aksarsa aksasın kısa sürede biz bunları telafi edecek irade ve iktidar gücüne sahibiz. Bu sebeple problemlerin çözülmesi ve sıkıntıların aşılması için var gücümüz ile çalışıyoruz, çalışacağız. İcraatımızı ve hizmetlerimizi, milletimiz ile buluşturmanın gayretinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

“ENGELLERİ AŞACAK, HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ”

“Bizim siyaset anlayışımızda hiçbir zaman milleti suçlamak olmamıştır” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Bizim için asıl önemli olan vatandaşlarımızın ne talep ettiği, beklentisinin ne olduğudur. Hiçbir zaman milletimizi suçlamak, onların sözünün üzerine söz koymak, bizim siyaset anlayışımızda yer almamıştır. Demokrasi anlayışının da temeli buna dayanmaktadır. Bu bağlamda ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere ve istikrarımızı zedelemek için her türlü yola başvuranlara vereceğimiz en güzel cevap bir ve beraber olmaktır. İnşallah hep birlikte el ele vererek Denizli’miz ve Sarayköy’ümüz için daha çok çalışacağız. Hem şehir merkezimizi hem de mahallelerimizle birlikte tüm ilçelerimizi daha iyi noktalara taşımanın gayretinde olacağız. Milletimiz için yapacağımız hizmetlerde her kim ne engel çıkartmak isterse istesin engelleri aşacak, hedeflerimize ulaşacağız” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Milletvekili Şahin Tin’e ziyaretin anısına Efe biblosu hediye etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)