Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör: “Ak Parti Dimdik Ayakta”

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör; Ak Parti’nin kuruluşu nedeniyle yaptığı açıklamada, “20 yıldır her türlü karalama çalışmalarına ve engelleme girişimine rağmen, Ak Parti’nin dimdik ayakta” dedi.

SİYASET 11.08.2021, 14:24
Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör: “Ak Parti Dimdik Ayakta”
banner858

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, partisinin 20’nci kuruluş yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Güngör mesajında, “ 20 yılda önüne gelen her sandıktan büyüyerek çıkan Ak Parti’nin Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yoluna devam edecek” diye konuştu.

“MİLLETİMİZİN KURDUĞU AK PARTİ 20 YAŞINDA”

Güngör yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“20. AK Yılımız Kutlu olsun. 14 Ağustos 2001 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz Türk milletimizin kurduğu AK Parti 20 yaşında. Bugüne kadar ki demokrasi alanında mücadelesini milletimizin desteğiyle sandıktan aldığı güçle yoluna devam etmektedir. Allah’ın izni ve Milletimizin desteğiyle AK Parti 2023 yılında yapılacak seçimde de başarılara imza atacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti Milletimizin umudu, çaresi ve hayallerini gerçekleştireceği bir adres olmayı sürdürmektedir. Kurulduğu günden bugüne 20 yıl içerisinde e-muhtıraya, kapatma davasına, kumpasa, 17-25 Aralık operasyonuna, Gezi kalkışmasına ve 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimine maruz kalmış fakat aziz milletimizin desteğiyle bunları aşmasını bilmiş ve demokrasimizi vesayet rejimine karşı korumuştur”

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir