AK Partili Şahin Tin Acıpayam’da Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhur İttifakı’nın AK Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Hulusi Şevkan’a destek ziyaretinde bulundu. Gün boyu çeşitli etkinliklere katılan, esnaf ziyaretleri gerçekleştirilen Milletvekili Şahin Tin, “Acıpayam ilçemizin bizim yanımızda ayrı bir yeri var. Hemşehrilerimizin AK Parti’nin hizmetlerini takdir ettiğini görüyor olmak bizleri sevindirdi, ziyaretimde vatandaşlarımızın vefasına tanık oldum. 31 Mart’ta Acıpayamlı hemşehrilerimiz, her zaman olduğu gibi yine istikrara ve kendilerine hizmetkâr olanlara oy verecekler” dedi.

SİYASET 11.03.2019, 15:45
AK Partili Şahin Tin Acıpayam’da Vatandaşlarla Buluştu
banner930

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Acıpayam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı Hulusi Şevkan’la birlikte Acıpayam ilçesinde bir dizi etkinliğe katıldı. Öncelikle AK Parti teşkilatıyla buluşan ve ardından kadınlara yönelik düzenlenen etkinliğe katılan Milletvekili Şahin Tin, Acıpayamlı Hanımlarla bir araya geldi. Acıpayam ziyareti kapsamında sanayi bölgesindeki esnafları da ziyaret edip vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin Tin, Acıpayam merkezinden yayın yapan özel bir radyonun programına da konuk oldu, burada kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“SİZ İSTEDİNİZ BİZ YAPTIK, DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ!”

Acıpayam ziyaretinde AK Parti iktidarının Acıpayam ilçesine yaptığı hizmetlere de değinen Milletvekili Şahin Tin; “Acıpayam ilçemize 17 yıldır birçok hizmetler yaptık. Alaattin Barajından tutun da Akalan Barajı gibi önemli yatırımları hayata geçirdik. Göletler yaptık. Dodurgalar, Karahöyük, Yassıhöyük, Yazır, Yumrutaş gibi birçok bölgemizde yeraltı suyu basınçlı sulama sistemlerini hayata geçirdik. Dere ıslah çalışmalarının büyük bölümünü tamamladık. Bu anlamda halen projesi, planlaması ve inşaatı devam eden birçok yatırımımız bulunmakta. Şöyle geriye gidip hafızalarımızı tazelemek gerekirse, hatırlayın Denizli-Acıpayam-Antalya yolunu. Biz bu yolumuzun hizmet kalitesini yükselttik, duble yol yaptık ve ciddi bir turizm yolu haline getirdik. Sadece son 15 yıl içinde 30 yeni okul, 39’u yapılan tadilat ile yenilenmiş toplam 69 okul, 536 derslik, 853 öğretmen ile geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitimine hizmet veriyoruz. 100 yataklı Acıpayam Devlet Hastanemizi yaptık ve 2012 yılında hizmete aldık. Bu yapılan hizmetimiz sayesinde vatandaşlarımızın Acıpayam’da kaliteli bir sağlık hizmeti almalarını sağladık. Adalet sarayından tutunda daha nice eserleri milletimizin hizmetine sunduk. Kısacası sizler istediniz bizler hayata geçirdik. Yaptığımız bu hizmetler karşısında Acıpayam, AK Parti’ye her zaman desteğini verdi, vefasını gösterdi. İnşallah yeni dönemde de bu hizmetlerin daha da artarak devam edebilmesi için Acıpayam halkımızın bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde sandıkta yine gerekli desteği vereceğine inanıyorum” dedi.

“ACIPAYAM’IN ŞEVKAN’A GÜVENİ DE, DESTEĞİ DE TAM!”

Milletvekili Şahin Tin, “Bu memlekete sevdalı AK davaya gönül verenler olarak, 17 yıldır Denizli’mize ve ilçelerimize büyük hizmetler yaptık, belediyecilik konusunda devrim niteliğinde eserler kazandırdık. Sadece Acıpayam ilçemizde belediyecilik hizmetleri bakımında kısaca değerlendirmek gerekirse Yüzme havuzu, Kelekçi’ye itfaiye hizmet binası, sıcak asfalt kaplamaları, 1. ve 2. kat kaplama ve yaklaşık 600 bin 700 metre kare kilit parke taşı döşemesi ile yol kumlama ve düzenleme çalışmalarını yaptık. Köprüler yaptık, menfezleri tamir edip ihtiyaç olan noktalara taş duvarlar ördük. 7 Adet halı saha, basketbol ve tenis sahaları yaptık. Mevcut parkları düzenledik ve yeni parklar yaparak meydanları mahallelerimize yakışır hale getirdik. Ücretsiz cenaze hizmetlerinden tutun da mezarlıkların tamamının temizlenmesine kadar daha nice hizmetlerimizi Büyükşehir ve ilçe belediyemiz milletimizin hizmetine sundu. Şimdi yeni projelerle daha güçlü Acıpayam için hep birlikte yürüme ve koşma zamanı gelmiştir. Acıpayam‘ın tarihine not düşecek kıymetli eserler yapan ve aynı heyecanla, azim ve gayretle daha iyi projeleri hayata geçirmek için yeniden yola koyulan Cumhur İttifakı AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Osman Zolan ile Acıpayam Belediye Başkan Adayımız Hulusi Şevkan’a Acıpayam’ın desteğinin tam olduğunu görmek bizleri oldukça mutlu etti. Şimdi yeniden daha güzel işler yapmak için çalışma günüdür” dedi.

“MİLLETİMİZ HER ŞEYİN FARKINDA!”

Acıpayam İlçe ziyaretine ilişkin yaptığı değerlendirmenin sonunda esnaf ziyaretleri esnasında sıcak ve samimi şekilde karşılandıklarını ifade eden Milletvekili Şahin Tin, “Ekonomimizin itici gücü esnaf kardeşlerimizle fırsat buldukça bir araya geliyoruz. Acıpayam ziyaretimizde sanayi esnafımız ile selamlaştık, hasbihal ettik. Şunu özellikle ifade etmek isterim ki; vatandaşımız, esnafımız ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkındadır. Türkiye ve bölgemiz üzerinde ameliyat yapmak isteyenleri çok iyi biliyor ve görüyorlar. Türkiye’nin makûs talihini değiştiren AK Parti’mize yönelik saldırıları görüyorlar. Bu saldırılar karşısında AK Parti’nin yalnız olmadığını ve her zaman bizim yanımızda olduklarını ifade ediyorlar. Acıpayamlı hemşehrilerimin AK Parti’nin hizmetlerini takdir ettiğini görüyor olmak bizleri sevindirdi, ziyaretimde vatandaşlarımızın vefasına tanık oldum. 31 Mart’ta Acıpayamlı hemşehrilerimiz, her zaman olduğu gibi istikrara ve kendilerine hizmetkâr olanlara oy verecekler” diye konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir