Başkan Güngör’den 17 Ağustos Mesajı

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 22’nci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yaşanan felakette hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileyen Başkan Güngür, “ Böylesi felaketlerin bir daha yaşanmaması hepimizin orta değeridir” dedi.

SİYASET 17.08.2021, 09:50
Başkan Güngör’den 17 Ağustos Mesajı
banner858

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör; Marmara Depremi ile ilgili yaptığı açıklamasında, “ Gölcük depreminden 22 yıl sonra Karadeniz’de sel, Ege ve Akdeniz’de de yangın afetine maruz kalan Türk milleti bu kötü günlerden her zaman olduğu gibi, yine birlik ve beraberliğini koruyarak, hızla kendi yarasını sarmayı başaracaktır.” dedi.

“BİR DAHA YAŞANMAMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Marmara Depremi’nin üzerinden geçen 22 yılda derin acıların halen hissedildiğini ifade eden Başkan Güngör, “ Böylesi felaketlerin bir daha yaşanmaması hepimizin ortak dileğidir. Özellikle bölgemizin deprem kuşağı üzerinde olması, depremle yaşamayı öğrenmemizi ve her an hazırlıklı olmamızı gerektirmektedir.  Bu vesileyle, 17 Ağustos Marmara Depremi’nin yıldönümünde, böyle bir acının ülkemizde ve dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, depremde, sel felaketinde ve orman yangınları sırasında kaybettiğimiz vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir