banner610

banner609

CHP Denizli’de İl Kongresinin Tarihi Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Kongresinin yeri ve zamanı belli oldu. Denizli İl Kongresinin 16 Şubat 2020 Pazar günü saat 10.00'da EGS Kongre ve Kültür Merkezinde yapılması kararlaştırıldı.

SİYASET 25.01.2020, 14:31 Kahraman Kahraman
CHP Denizli’de İl Kongresinin Tarihi Belli Oldu
banner858
banner931

CHP Denizli İl Yönetim Kurulu bu sabah Mahir Akbaba başkanlığında toplandı.  Toplantıda Denizli İl Kongresinin 16 Şubat 2020 Pazar günü saat 10.00'da EGS Kongre ve Kültür Merkezinde yapılması kararlaştırıldı.  Kongrenin divan başkanlığını ise TBMM CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel davet edildi.

İlçe kongrelerinin birer demokrasi şöleni şeklinde geçtiğini ve şimdi sıranın İl Kongresine geldiğini belirten Başkan Akbaba, “16 Şubat günü tüm partililerimizi ve vatandaşlarımızı EGS Kongre ve Kültür Merkezine bekliyoruz. Denizli Örgütü olarak biz büyük bir aileyiz ve bu kongreden daha da büyüyerek, güçlenerek gençlerimizle, kadınlarımızla, tecrübeli büyüklerimizle hep birlikte çıkacağız. Hedefimiz yapılacak ilk seçimlerde genelde ve yerelde partimizi iktidara taşımak. Kazanan birlikteliğimiz olacak, kazanan Cumhuriyetimiz, halkımız, partimiz, Türkiye’miz, Denizli’miz olacak. Her şey çok güzel olacak, martın sonu yine bahar olacak, bizim olduğumuz yerde umut vardır, daha yapacak çok işimiz var, her şey Denizli için, bunu birlikte başarabiliriz” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)