CHP'li Sabri Yıldız Hızlı Başladı

CHP'den Merkezefendi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Sabri Yıldız düzenlenen törenle seçim ofisinin açılışını yaptı. Yıldız, yarından itibaren ezber bozan bir şekilde seçim çalışmalarına başlayacağını kaydetti.

SİYASET 11.10.2018, 19:02 11.10.2018, 20:23
CHP'li Sabri Yıldız Hızlı Başladı
banner858

CHP'den Merkezefendi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Eğitimci Sabri Yıldız, Altıntop Mahallesi'ndeki seçim ofisinin açılışını düzenlenen törenle yaptı. Açılışa Yıldız'ın eşi Gülay Yıldız, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ve çok sayıda partili katıldı. Seçim ofisinin açılışında konuşan Yıldız, sözlerine Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutlayarak başladı. Yıldız, işsizlik ve yoksulluğun olmadığı bir ilçe oluşturmayı hedeflediklerini vurgulayarak, "Merkezefendi' ye sözümüz var. Bütünleştirici bir güç olacağız. Merkezefendi'yi bilim, sanat ve kültürün merkezi yapacağız. İşsizliğin ve yoksulluğun olmadığı bir ilçe yaratacağız. Seçim çalışmalarımıza ezber bozucu bir şekilde yarın başlıyorz. Birle kazanıp birlikte başaracağız" dedi.

Açılış konuşmasının ardından seçim ofisinin kurdelesi kesildi. Kurdelanın kesilmesinden sonra partililer ve protokol üyeleri seçim ofisini gezdi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir