Denizli’ye Gelecek Akşener’den İnce Hesap

Denizli halkıyla yarın mitingde buluşacak İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Denizli ile ilgili özel bir seçim çalışması da yaparak 3 ilçeyi daha ziyaret planına dahil etti. Rekabetin yoğun olduğu bu ilçelerde dengeleri Millet İttifakı lehine değiştirmek için halkla buluşmaların organize edildiği öğrenildi.

SİYASET 05.03.2019, 14:36
Denizli’ye Gelecek Akşener’den İnce Hesap
banner930

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Lideri Meral Akşener yarın saat 17.00’da 29 Ekim Bulvarında ortak mitingle Denizli halkıyla buluşacak. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, yarın 16.00 saatlerinde Burdur’dan karayolu ile Denizli’ye gelecek. Mitingin ardından ise Kılıçdaroğlu Denizli’den Aydın’a geçecek. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ise Denizli’ye geniş bir zaman ayırdığı ve özellikle seçmen noktasında dengelerin birbirine yakın olduğu 3 ilçeye ziyarette bulunacağı öğrenildi.

“Güç katacak ziyaret”

 İYİ Parti İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt, Genel Başkanlarının programıyla ilgili şu detayları paylaştı, “Meral Akşener bugün gece Isparta’dan geç vakitte Denizli’ye gelecek.  Yarın miting öncesinde ise Tavas, Kale ve Beyağaç programı var. Akşamında ise iş adamlarıyla yemekte buluşacak. Tavas başta olmak üzere bu 3 ilçemizde dengeler var, rekabet var. Tavas’ta Denizli’nin büyük ilçelerden birisidir. Bu 3 ilçede de Millet İttifakı olarak iddialıyız. Bu nedenle böylesi bir ziyaret programı ayarlandı. Oradan seçmen açısından da bizlere sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiyi görmek için yoğun baskılarda oldu. Meral hanım ziyareti ile daha da güç bulacağız inşallah. Ayrıca daha önce geldiğinde de genel başkanımız hiç o bölgeye gitmemişti. Bu kez ziyaretini o bölgeye yapmasını planladık. Perşembe günü ise Genel Başkanımız sabah Buldan’a geçtikten sonra oradaki programın ardından Aydın’a geçecek.”

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir