banner610

banner609

Denizli’yi Kılıçdaroğlu'na Götürdü

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu Ankara'da makamında ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde kendilerine iletilen taleplerin yer aldığı raporu Kılıçdaroğlu'na sundular. Başkan Çavuşoğlu, "Tüm kesimlerin derdine derman olacağız" dedi.

SİYASET 25.02.2021, 13:04 Kahraman Kahraman
Denizli’yi Kılıçdaroğlu'na Götürdü
banner858
banner931

Ziyaret sırasında, pandemi sürecine rağmen sürekli halkla iç içe olduklarını, partisinin politikalarını ve çözüm önerilerini halka anlatmaya, vatandaşın taleplerini dinlemeye devam ettiklerini belirten Çavuşoğlu, "Alanlarda görüyoruz ki halkımızın partimizden büyük beklentileri var. Biz de Denizli'nin sorunları ve halkımızın taleplerini içeren raporlarımızı sayın Genel Başkanımıza sunarak Türkiye’nin içinde bulunduğu süreç ile ilgili çözümler üzerine görüş alışverişinde bulunduk" dedi.

CHP'nin ilk seçimlerde iktidara geleceğini ifade eden Çavuşoğlu, "Söz veriyoruz; CHP iktidarında hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Çiftçi hak ettiği değeri bulacak ve yeniden üreten dışa bağımlı olmayan bir Türkiye yaratacağız. Esnafın sorunlarının çözümü için Esnaf Bakanlığı kuracağız ve esnafın üzerindeki yükleri kaldıracağız.  Asgari ücret üzerindeki vergi yükünü kaldıracağız. EYT’lilerin sorunlarını çözecek, Tüm kesimlerin derdine derman olacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir