banner609

DEVA Partisi'nden Sağlık Müdürlüğü'ne taziye ziyareti

Deva Partisi Mardin İl Başkanı Avukat Mesut Aydoğan, Kızıltepe İlçe Başkanı Sedat Ege, il ve ilçe teşkilatları, İl Sağlık Müdürü Dr. Saffet Yavuz’u ziyaret etti.

SİYASET 11.02.2021, 16:32
DEVA Partisi'nden Sağlık Müdürlüğü'ne taziye ziyareti
banner858

MARDİN (İGFA) -DEVA Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan, ziyarette öncelikle vefat eden sağlık çalışanı hemşire Hatice Altıntaş için başsağlığı dileklerinde bulundu.

Görüşmede Mardin’in güncel sağlık ve COVID-19 yoğunluk durumu hakkında bilgi alan Aydoğan, sağlıkçıların Koronavirüs pandemisi sürecinde büyük bir savaş verdiklerini dile getirirken, siyasetçiler olarak sağlık personelinin tüm haklarını korumaları gerektiğini açıkladı.

Mardin'in sağlık yatırımı konusunda daha fazlasını hak ettiğini vurgulayan DEVA Partisi İl Başkanı, şehrin, sağlık turizminde ülkenin en önemli  merkezlerinden olması gerektiğini kaydetti

Ziyaretlerinden dolayı DEVA İl Başkanı Mesut Aydoğan’a teşekkür eden Sağlık İl Müdürü Dr. Saffet Yavuz, Mardin’de sağlıkçılarımız zorlu şartlar altında çalıştıklarını belirterek, buna rağmen işlerini özveri ile yürüttüklerini ifade etti.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir