Gözler'den Divarcı’ya Tam Destek

Millet İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, kent merkezine en uzak mahallelerden olan Gözler Mahallesi'ni ziyaret etti. Semt Pazarı'nda mahalle sakinleri ile biraraya gelen Ahmet Divarcı burada yoğun ilgi ile karşılandı.

SİYASET 16.02.2019, 11:21
Gözler'den Divarcı’ya Tam Destek
banner858

Pamukkale ilçesini karış karış gezerek vatandaşla biraraya gelen Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı'nın bugünkü adresi Gözler Mahallesi oldu. Kent merkezine uzaklığı ile dikkat çeken Gözler Mahallesi'ne hizmette sınır tanımayacağını ifade eden Divarcı, semt pazarında mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

"Birlikte Yönetim, Birlikte Üretim" sloganı ile yola çıktıklarını ifade eden CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, tezgahların boş olduğuna dikkat çekerek; "Vatandaşımızın alım gücü en büyük sorunumuz haline geldi. Bu devirde patates, soğan kuyrukları görür olduk. Peki çözüm için atılan adımlar çözüm odaklı mı? Tampon çözümler üretildiği için bu noktalara gelmedik mi zaten? Halkımız işsiz, halkımız aş sorunu çekiyor, halkımız destek bekliyor. Biliyoruz... Bu nedenle gelin ilçemizi birlikte yönetelim diyoruz. Ekonomiden turizme, sanattan kültüre kadar geleceğimizi birlikte şekillendirelim istiyoruz. Bu nedenle karşınıza çıktım. Bu nedenle sizlerle bir araya gelerek el ele verelim diyorum. Gözleri uzaktan merkeze bakan hizmet bekleyen bir mahalle olmaktan çıkarıp, göz bebeğimiz olan mahallelerimiz arasına katalım diyorum" şeklinde konuştu.

GÖZLER'DEN TAM DESTEK

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı'nın vatandaş buluşması sırasında yanına gelen mahalle sakinlerinden bazıları da; "Artık yaşamın her alanında belediye ile el ele vermek istiyoruz. Bizim yanımızda olan, bizim olan bir Pamukkale Belediyesi olsun istiyoruz. Bu nedenle size güveniyoruz" diyerek Divarcı'ya destek verdi. Destek veren vatandaşlara Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı CHP rozeti taktı.

Ahmet Divarcı

Ahmet Divarcı

Ahmet Divarcı

Ahmet Divarcı

Ahmet Divarcı

Ahmet Divarcı

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir