Mahalle Konakları Geliyor

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, ‘Mahalle Konakları Projesini’ vatandaşlarla paylaştı. Örki, “Gençlerin ders çalışabileceği, yaşlıların vakit geçireceği, kadınlarımızın gün ve okumalarını yapacağı, cenaze sahiplerinin taziye kabul edeceği mahalle konakları yapacağız” dedi.

SİYASET 20.02.2019, 13:48
Mahalle Konakları Geliyor
banner858

Cumhur İttifakı Ak Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, Tekkeköy, Karşıyaka, Kervansaray, Aktepe, Fatih ve Fesleğen mahallelerinde bölge halkı ile kucaklaştı. Vatandaşların yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılanan, istek ve talepleri tek tek not alan Örki, "Gösterdiğiniz sevginin ve ilginin bizim üzerimize yüklediği sorumluluğun farkındayız. Bu yüzden sizleri mahcup etmemek için 7 gün 24 saat, 365 gün usulü ile çalışacağız" dedi.

Mahalle Konakları Müjdesi

Mahallelerde yapacağı projelerle ilgili de bilgiler veren Başkan Adayı Örki,"Pamukkalemize Dünya çapında projeler oluştururken mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın hayat kalitesini artıracak, yaşamlarını kolaylaştıracak projeleri de unutmuyoruz. Mahallelerimize içinde birçok zenginliğin olacağı, çok amaçlı Mahalle Konakları inşa edeceğiz. Mahalle konaklarımızda kadınlarımız bir araya gelerek günlerini okumalarını ve farklı faaliyetlerini yapabilecek. Genç yaşlı herkesin kullanabileceği bu konaklarımızda kitap ve gazetenizi okuyabilecek, sohbet edebilecek, bilgisayarlarımızla internete ulaşabileceksiniz. Bu konaklarda eğitimler, toplantılar yapacağız. Aynı zamanda hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailesi taziyeleri burada kabul edebilecek. Özel gün ve bayramlarımızda konaklarımızda bir araya gelerek kutlamalar da yapacağız. Bu konaklarımız mahallelerimizin yaşayan kalbi olacak." diye ekledi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir