banner609

MHP Bozkurt'ta Şenlik Havasında Kongre Yaptı

MHP Denizli Teşkilatı, kongre sürecine devam ediyor. Mehteranlarla şenlik havasında geçen Bozkurt İlçe kongresinde ise mevcut MHP İlçe Başkanı Harun Reşit Kuşçu güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

SİYASET 10.09.2020, 14:50 Kahraman Kahraman
MHP Bozkurt'ta Şenlik Havasında Kongre Yaptı
banner930

Kongre sürecinde yer alan Denizli MHP İlçe Teşkilatı, 10 ilçede kongresini tamamladı. Seçim takvimine göre bugün ise,  Bozkurt MHP İlçe Kongresi gerçekleşti. Çok sayıda MHP'li ismin katıldığı kongre ilk olarak mehteran eşliğinde yapılan İstiklal Yürüyüşü ile başladı. Marşlarla kongre salonuna geçen MHP'li üyeler, sonrasında sandığa giderek, başkanı belirledi. Yapılan seçimde  ise, ise mevcut MHP  İlçe Başkanı Harun Reşit Kuşçu güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, şenlik havasında belirlenen takvime göre seçimleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Kongre sürecinden MHP'nin yenilenmiş ve güçlenmiş olarak çıkacağını belirten Birtürk, "Bayram, şenlik havasında güçlü bir dayanışma örneği göstererek kongrelerimizi bir bir yapıyoruz. 10 ilçemizde kongre süreci tamamlandı. Bozkurt'ta gerçekleşen kongremizde hayırlı uğurlu olsun. MHP  İlçe Başkanı Harun Reşit Kuşçu'ya yeni döneminde başarılar diliyorum. MHP Denizli Teşkilatı, kongrelerini tamamlayıp, yenilenmiş ve güçlenmiş bir şekilde halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir