“Milli Mücadeleden Taviz Yok”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Sanayi Odası’nda işadamlarıyla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi. Kendisine iletilen sorunların çözümü için toplantıda ilgili müdürlükleri arayarak gereğinin yapılmasını dile getiren Şahin Tin, “Ekonomimize yönelik saldırılara karşı gerek hükümet, gerekse özel sektör tarafından gösterilen direnişi bir milli mücadele olarak görüyoruz. Biz de bu noktada üzerimize düşeni yapıyor, sanayicimiz ile birlikte yürüyoruz. Asla milli mücadeleden taviz vermeyeceğiz” diye konuştu.

SİYASET 27.10.2018, 14:01
“Milli Mücadeleden Taviz Yok”
banner930

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Sanayi Odası’nın organize ettiği toplantıda, iş insanlarıyla bir araya geldi. Sanayicilerin hükümetten beklentilerini dinleyen ve fikir alışverişinde bulunan Milletvekili Şahin Tin, toplantı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Tin, Türkiye’nin gerek hükümet, gerekse özel sektör olmak üzere, ekonominin tüm aktörleriyle, ekonomik saldırıya karşı büyük bir direniş gösterdiğini söyleyerek, “Biz bunu milli mücadele olarak görüyoruz. Sanayicilerimiz, ihracatçılarımız gerçekten takdir edilecek bir mücadele içindeler. Üretiyorlar, satıyorlar, ülke ekonomisine katma değer sağlıyorlar. Bizler de sanayicimizin bu destansı mücadelesinde yanlarında yer alamaya, sorunlarına çare olmaya, kısacası önlerini açmaya gayret ediyoruz. İş insanlarımızın toplantıda bize ilettikleri sorunları, devletimizin ilgili birimlerini o esnada arayarak ilettik, gereğinin yapılmasını istedik. Bunların da takipçisi olacağız. Biz bu ülke için üreten, elini taşın altına sokan, yatırım yaparak riske giren herkesin yanındayız. Fedakâr sanayicilerimiz ve ihracatçılarımız için çare üretmeyi sürdüreceğiz” diye ifade etti.

MÜCADELEMİZİ KARARLILIKLA SÜRDÜRECEĞİZ

Türkiye’nin içine çekilmek istenen zorluklara karşı mücadelede kararlılık belirten Tin; “Türkiye, köklü değişimler yaparak, reformları hayata geçirerek zorlukların üstesinden gelmiş bir ülkedir. Tıkanıklıklar yaşadığımız zorlu süreçlerde AK Parti iktidarları olarak ortaya koyduğumuz akılcı ve çözüm odaklı ekonomi politikalarımız sayesinde milletimizin, rahat nefes alacağı günlere ulaşması daha kolay olmuştur. Ülkemizin, ekonomisi başta olmak üzere her alanda maruz bırakıldığı saldırılara karşı bizim de yeni hamlelerimizin ve belirlediğimiz yeni stratejilerimizin her zaman hazır olduğunu hatırlatmak isterim. AK Parti iktidarı olarak en kritik süreçlerde bile, bir nefes olacak, can suyu vazifesi görecek katkıyı milletimize vermekten ve cesur adımları kararlılıkla atmaktan asla geri durmadık. Bundan sonra da bu yaklaşımla karşılaştığımız hadiselerin üzerine kararlılıkla gidecek, duyarlı olmayı ve mücadele etmeyi her platformda sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir