banner609

Necip Filiz’den 18. Yıl Dönümü Mesajı

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti'nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 seçimlerinin 18. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SİYASET 03.11.2020, 11:24 Kahraman Kahraman
Necip Filiz’den 18. Yıl Dönümü Mesajı
banner930

Milletimizin 3 Kasım seçimleriyle, Türkiye’nin potansiyelini fark edemeyen ve çözüm üretemeyen siyaset anlayışına, koalisyon dönemlerine, istikrarsızlığa, güvensizliğe son verdiğine vurgu yapan Başkan Filiz: Bu tarihin Türkiye ve milletimiz için yeni bir dönemin başlangıcı, bir dönüm noktası olduğunu ifade etti.

Bu seçimin bir iktidar değişiminin ötesinde, bir zihniyet değişimini, iç politikada, dış politikada, ekonomide ve sosyal yaşamda adeta bir devrimi beraberinde getirdiğini belirten Başkan Filiz, “Aydınlık geleceğin teminatı olan partimiz 'Aşk ile çalışan yorulmaz' diyen liderimizin izinde 18 yılı, milletimiz ile birlikte geride bıraktı. 3 Kasım 2002'de demokrasi düşmanlarına, postmodern darbecilere karşı en büyük tokat atıldı. Yıllardır Türk siyaseti üzerine karabasan gibi çöken darbeci, vesayetçi zihniyet gitti, ileri demokrasiye hak ve özgürlüklere inanan bir anlayış geldi. Millete efendilik taslayanlar gitti, millete hizmetkar olanlar geldi. Durmak bilmeyen azmimiz ve gönülleri fethetmek sevdasıyla çıktığımız bu yolculukta, AK Parti olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmayı gaye edindik. Bu davanın yükünü çeken, cefakar ve fedakar milletimiz ile 18 yıldır başarıdan başarıya koştuk.

AK Parti bu ülkede her bir vatandaşımızın içinde kendi hayallerini, hedeflerini bulduğu, kendine yer bulabildiği, kendini evinde hissettiği dev bir çatı oldu. Yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz her sözün arkasında durduk.  Hiçbir güç, hiçbir hain, inandığımız bu yoldan bizi çeviremedi. Güçlü ve büyük Türkiye hayalinden kimse bizi geri döndüremeyecek.  AK Partimiz iktidara gelişinden bu yana ülke adına birçok kazanım sağlayan ve bugün ‘Güçlü Türkiye’ yolunda emin adımlarla yürüyen partidir. Bugüne kadar ilk günkü aşk ve heyecanla faaliyet gösterdik, bundan sonra da aynı ruh, aynı heyecanla, aynı coşkuyla milletimizin çizdiği rotada yolumuza devam edeceğiz. İktidara gelişimizin 18. yıldönümünde Kurucu Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere partimizin tüm mensuplarına bu birliğe ve beraberliğe destek olan, gönül veren herkese minnettarız. Partimizin iktidarının 18. yıl dönümünü kutluyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir