banner609

Oğuzhan Faik Sevinç, İYİ Parti Denizli Gençlik Kolları Başkan Oldu

Bir süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren İYİ Parti Denizli, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Raziye Akışık önderliğinde başarılı çalışmalara imza atan partide Gençlik Kolları Başkan ataması gerçekleşti. Gençlik kolları başkanlığına atanan isim Oğuzhan Faik Sevinç oldu.

SİYASET 09.09.2020, 16:40 Kahraman Kahraman
Oğuzhan Faik Sevinç, İYİ Parti Denizli Gençlik Kolları Başkan Oldu
banner858

Pamukkale Gençlikten sorumlu ilçe başkanı olarak görevine devam eden Oğuzhan Faik Sevinç, Gençlik kolları başkanlığına seçilen isim oldu. 25 yaşındaki başarılı avukat Sevinç, ehliyetli ve liyakatli bir şekilde yoluna devam edeceğini vurguladı.

Sevinç, “İYİ Gençlik olarak bizler, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmayı ülkü ediniyoruz. Bu kutsal hedefe İyi gençlik olarak mutlaka ulaşacağız. Denizli İyi gençlik olarak, İyi bir Türkiye için gençliğimizin verdiği enerjiyle yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Çünkü biliyoruz ki partimize hizmet vatana hizmetin bir parçasıdır. İyi gençliğin partimizin iktidara yürümesinde Denizli’nin 19 ilçesinde var gücüyle çalışacağından kimsenin şüphesi olmasın. Denizli’nin umudu var! Türkiye’nin İyi gençleri var” dedi.

“Liyakat”

Sevinç, şöyle konuştu; ”Ne yazık ki günümüzde liyakat anlamını kaybetmiş, gençlerimiz adil bir şekilde gerektiği değeri görmemektedir. Bizim iktidarımızda gençlerimiz başka dernek, cemaat veya topluluğa muhtaç kalmadan hak ettiği yerde olacak. Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde ‘Ehliyeti, liyakati alın terini baş tacı yapmaya geliyoruz.’

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir