banner610

banner609

Örki'den Silüet Vurgusu

Sahada aktif bir şekilde ziyaretlerini sürdüren AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, ziyaretlerine devam ediyor. Örki,"Pamukkale'nin silüetini birlikte daha güzel hale getireceğiz” dedi.

SİYASET 25.01.2019, 17:00
Örki'den Silüet Vurgusu
banner930
banner931

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki ortaklarının Mehmet Ali Görgüç, Atalay Çetin, Mehmet Şavluk, Muhammet Akşit ve Serdar Özel'in olduğu inşaat şirketinde kahvaltıda buluştu. Kayhan Mahallesi'nde gerçekleşen ziyarette Örki işadamlarının talep ve sorularını dinledi. Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından esnaflar Örki'yle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı. Toplantıda konuşan Örki,"Pamukkale'nin siluetini birlikte daha güzel hale getireceğiz” diye konuştu.

"Pamukkale'yi daha estetik, daha göze hoş bir hale getirmek için çalışacağız”

Pamukkale'ye doğayla iç içe bir siluet kazandırmak için çalıştıklarını dile getiren Örki,"Pamukkale İlçemiz doğa ve traverteniyle gerçekten büyük bir zenginliğe sahip. Baktığımız zaman Pamukkale tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, Dünya'da kentleşmenin en eski yerlerindendir. Bu yüzden doğayla iç içe olan ilçemiz, belediyemizin de yaptığı çalışmalarla güzel bir hale bürünmüştür. Bundan sonra da bizler bu bayrağı devraldıktan sonra Pamukkale'yi daha estetik, daha göze hoş bir hale getirmek için çalışacağız. Pamukkale'nin siluetini daha güzel bir hale getirmek için de siz inşaat sektörü temsilcilerine büyük bir iş düşüyor. Sizler kentleşme ve yapılaşmanın mimarları olarak Pamukkale'yi inşa edenlersiniz. Tabii ki siz bu gelişimi sağlarken belediye olarak da bizlere sizin önünüzü açmak, karşılaştığınız sorunlarda çözüm bulmak düşüyor. El ele vererek bunu başaracağımıza gönülden inanıyorum" dedi.

banner935
Yorumlar (0)