Örki, “Pamukkale’nin Çehresi Değişecek”

Seçim çalışmalarına soluksuz devam eden Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, Hürriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Örki, “Çamlık’a ne yapıyorsak aynısını Hürriyet, Aktepe, Deliktaş ve bütün mahallelerimize de yapacağız. Bu mahallelerimiz de ışıl ışıl aydınlatmalara kavuşacak, tesislerimiz bu mahallelerimizin de çehresini değiştirecek” dedi.

SİYASET 06.02.2019, 11:32
Örki, “Pamukkale’nin Çehresi Değişecek”
banner858

Pamukkale’yi sokak sokak, mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla kucaklaşan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, önceki gün Hürriyet Mahallesi’nde bulunan İlim Yayma Cemiyeti Özel Merkezefendi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nun konferans salonunda Hürriyet Mahallesi sakinleri ile buluştu. Bölgede yaşayan vatandaşlar programa yoğun ilgi gösterirken, etkinliğe 22’nci Dönem Denizli Milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay da katıldı. Etkinlik sırasında konuşan Denizli Milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, “Avni Örki kardeşim Pamukkale ile ilgili güzel projeleri olan ve Pamukkale’yi Dünya’ya duyurmak isteyen bir kişi. Kendisi o tecrübe ve birikimime sahiptir. İnanıyorum ki onunla beraber Pamukkale’de bizleri çok daha güzel ve aydınlık günler bekliyor” dedi.

“TESİSLERİMİZ BU MAHALLELERİMİZİN DE ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK”

Pamukkale’yle ilgili hayal ve fikirlerinden bahseden Örki, “Pamukkalemizin 68 mahallesini düşünerek projeler üretiyoruz. Çünkü ilçemiz tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, sporun ve sanatın merkezi olmuş. Pamukkale’yi tarihinden de gelen bu özellikleriyle ele alıyor, buna yakışır bir şekilde çalışmalar yürütüyoruz. Bu yüzden Çamlık’a ne yapıyorsak aynısını Hürriyet, Aktepe, Deliktaş ve bütün mahallelerimize de yapacağız. Yani Çamlık’la Hürriyet Mahallesi aynı olacak. Bu mahallelerimiz de ışıl ışıl aydınlatmalara kavuşacak, tesislerimiz bu mahallelerimizin de çehresini değiştirecek” dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir