banner610

banner609

Örki’ye Çınar’da Sevgi Seli

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Çınar’da esnafları ziyaret.Örki, “Çınar Bölgemiz Denizli ekonomisinin kalbidir. Bu yüzden bu bölgemizde bulunan esnaflarımızı ziyaret ederek istek ve sorunları yerinde değerlendirme fırsatı buluyoruz” dedi.

SİYASET 30.01.2019, 13:52
Örki’ye Çınar’da Sevgi Seli
banner930
banner931

‘İşimiz Pamukkale’ye hizmet’ şiarıyla sokak sokak gezerek vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Çınar bölgesinde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaştı. Öğleden sonra ziyarete başlayan Başkan Adayı’na, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Birçok işletmeyi ziyaret eden Örki, esnafların talep ve isteklerini yerinde dinleme fırsatı buldu. Ziyaret sırasında vatandaşlar Başkan Adayı Örki’ye yoğun ilgi gösterdi.

’’ÇINAR BÖLGEMİZ DENİZLİ EKONOMİSİNİN KALBİDİR’’

Esnaf ziyareti sırasında konuşan Örki, “Çınar Bölgemiz Denizli ekonomisinin kalbidir. Vatandaşlarımızın birçoğu alışveriş için burayı tercih ederken, bu bölgemiz birçok kişiye de istihdam sağlıyor. Bu yüzden bu bölgemizde bulunan esnaflarımızı ziyaret ederek istek ve sorunları yerinde değerlendirme fırsatı buluyoruz. Esnaflarımız çok iyi bilsin ki; bizim anlayışımız esnaflarımızın önüne engeller koymak değil, onların önünü açmaktır. Bunu hep birlikte omuz omuza başaracağız” dedi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir