Şeniz Doğan, Çarşı Pazar Vatandaşı Dinliyor

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, mahalle gezilerine devam ediyor. Doğan, Yeni Mahalle’de vatandaşlarla görüştü, Karahasanlı Pazarı’nda esnafın derdini dinledi.

SİYASET 09.02.2019, 18:32
Şeniz Doğan, Çarşı Pazar Vatandaşı Dinliyor
banner858

Seçim çalışmalarını sokak sokak dolaşarak, ilçe sakinlerine tek tek ulaşarak sürdüren CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, bugün Yeni Mahalle’de vatandaşlarla görüştü, Karahasanlı Pazarı’nda esnafın derdini dinledi. Bir kahvehanede mahalle sakinleriyle bir araya gelen, daha sonra esnafı gezen Şeniz Doğan, ilgiyle karşılandı. Mahalleli 2014 Seçimlerinde verilen kapalı yüzme havuzu, park ve bahçe sözleri yerine getirilmediğini söyleyerek verilen sözlerin tutulmamasından şikayetçi.

Şeniz Doğan

Şeniz Doğan

PAZAR ESNAFININ SORUNLARI ORTADA

Gün içinde Kahasanlı Pazaryerini de gezen Şeniz Doğan, esnafın diğer pazar esnaflarına benzer şikayetleriyle karşılaştı. Merkezefendi Belediyesi’ne yüksek kira verdiklerinden ve elektrik ücretini ödemekte zorlandıklarından şikayet eden pazar esnafı, çatılarının olmamasının da ayrı bir sorun teşkil ettiğini söyledi.

Şeniz Doğan

ONLAR UNUTUR SEÇMEN UNUTMAZ

Doğan, vatandaşların ciddi boyutta sıkıntı içinde olduğunu gözlemlediklerini belirtti. Doğan, “Onlar verdikleri sözleri unutmuş olabilirler ama Merkezefendi seçmeni bu vefasızlığı unutmaz” diye konuştu. Doğan verdikleri tüm sözleri tutacaklarının altını çizerken, pazaryerlerinin çatısına güneş enerji panelleri yaptırarak pazar esnafına ücretsiz elektrik tesis edeceklerinin altını çizdi.

Şeniz Doğan

Şeniz Doğan

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir