banner609

Şeniz Doğan, “Ülkem İçin Hayırlı Olsun”

CHP’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, eşi ve çocuğuyla oy vermeye gitti. Tolga Varlıker ve partililerin de yalnız bırakmadığı Doğan, “Dilerim bugün sandıktan ilçem için, şehrim için, ülkem için en hayırlı sonuç çıkar” diye konuştu.

SİYASET 31.03.2019, 14:27
Şeniz Doğan, “Ülkem İçin Hayırlı Olsun”
banner930

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan oyunu, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kullandı Eşi Mehmet Ali Doğan ve oğulları Çınar ile birlikte oy kullanmaya gelen Doğan’ı Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve meclis üyesi adayları da yalnız bırakmadı.  Seçimlerin tüm ülkeye, Denizli’ye ve Merkezefendi’ye hayırlı olması temennisinde bulunan Doğan, “Çok emek verdik. Şimdi, artık söz millette. Dilerim bugün sandıktan ilçem için, şehrim için, ülkem için en hayırlı sonuç çıkar” diye konuştu. 

Yerel medyanın da takip ettiği oy kullanma işlemi sırasında ve sonrasında TV muhabirlerine röportaj veren Şeniz Doğan,  bina çıkışında günün anısına bir hatıra fotoğrafı da çektirdi.

CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker de aynı binada oy kullandı. Eşi Nilgün ve kızı Beril ile birlikte oy kullanmaya gelen Varlıker, “Çok çalıştık, umutla, inançla, yılmadan çalıştık. Başarıyı hakettik. Dilerim Merkezefendi’de bugün tarih baştan yazılacak” diye konuştu.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir