Denizli ASKF’de Yeni Dönem Başladı

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15’nci Olağan Kongresi sonunda Başkanlığa seçilen Ayşe Sarıkaya ve ekibi devir teslim töreninin ardından resmen göreve başladı.

SPOR 23.03.2021, 21:07
Denizli ASKF’de Yeni Dönem Başladı
banner858

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda devir teslim görevi gerçekleşti. Geçtiğimiz Çarşamba günü yapılan seçimler neticesinde ipi göğüsleyen isim olan Ayşe Sarıkaya, Denizli ASKF’de yapılan devir teslim törenin sonrasında resmen göreve başladı. Türkiye’de ilk ASKF Başkanı olarak tarihe geçen Ayşe Sarıkaya ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile yapılan törende bir önceki dönem Genel Sekreter olarak görev yapan Kemal Karaoğlan çiçek takdiminde bulundu. Törene ayrıca Denizli Saha Komiserleri Derneği yönetim kurulu, kulüp başkan ve yöneticileri ile davetliler katıldı. Karaoğlan yaptığı konuşmada Sarıkaya ile aynı yönetimde birlikte çalıştıklarına dikkat çekerek yeni yönetime başarılar diledi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Sarıkaya’da yıllardır ASKF içerisinde görev yaptığını belirterek “Daha önce görev yapan tüm başkanlarımıza verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Seçim zamanında kulüplerimizi dolaştık. Sorunları biliyoruz. Bu sorunların çözümü için çok emek sarf edeceğiz. Tabii ki bunları ben yalnız başıma yapmayacağım. Siz değerli sporseverlerle, bu işin içinden gelen yönetimdeki arkadaşlarımızla yapacağız. Hep birlikte amatör sporun ilerlemesi için çalışacağız. Bunu hep birlikte başaracağız” ifadelerinde bulundu. Devir teslim töreni yönetim kurulu ve katılımcıların toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

GÖREV DAĞILIMI DA YAPILDI

Bu arada yönetim kurulu toplantı yaparak görev dağılımı da yaptı. Buna göre;

Başkan ​​​​​: Ayşe SARIKAYA

Genel Sekreter ​​​​: Sevil GÜNGÖR

Başkan Vekili​​​​: Ömer SARIKAYA

Genel Sekreter Yardımcısı ​​: Volkan KÖSEA

Başkan Yardımcısı ​​​: Ömür DUGAN

Başkan Yardımcısı ​​​: İsmail TOLCU

Başkan Yardımcısı ​​​: Adem ALAN

Başkan Yardımcısı ​​​: Ahmet YILDIRIM

İdari İşler Sekreteri​​​ : Mehmet Emin ATAŞ

Eğitim Sekreteri​​​ : Ümit AKDAĞLI

Örgütlenme Sekreteri ​​​: Yıldıray ÇOBAN

Mali Sayman ​​​​: Hasan ARSLAN

Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu : Mustafa KARAPINAR

Alt Yapı ve Futbol Sorumlusu ​​: İbrahim GÜLER

Tesisler Sorumlusu​​​ : Ayhan GÜLLER

Örgütlenme ve Hukuk Sekreteri  ​: Yıldıray ÇOBAN, görevine getirildi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir